کد خبر : ۱۶۴۴۸۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲

رعد و برق بیش از 35 نفر از جمله چندین کودک را در فرانسه و آلمان زخمی کرده است.

به گزارش انتخاب، حال تعدادی از مجروحان وخیم گزارش شده است. در فرانسه صاعقه، کودکانی را که برای تولد در یک پارک در شهر پاریس جمع شده بودند مجروح کرد و در آلمان هم به وسط زمین فوتبالی زد که نوجوانان در آن مشغول بازی بودند.

بعد از ظهر روز گذشته (شنبه) پلیس فرانسه گزارش کرد صاعقه در پارک "مونشو" پاریس دست‌کم هشت کودک و سه بزرگسال را مجروح کرده است.

به گفته پلیس، کودکان و والدین آنها که برای تولد در پارک حاضر شده بودند با آغاز غرش‌های رعد در زیر درختی پناه گرفتند اما لحظاتی بعد صاعقه همان درخت را نشانه رفته است.

به گزارش بی‌بی‌سی، کودکان مجروح شده در پارک مونشو پاریس زیر 10 سال سن داشته‌اند و یک مامور آتش نشان که خارج از ساعت کار در حوالی آنجا بوده، موفق شده به کمک مصدومان بشتابد به طوری که به گفته مقام‌ها اگر این آتش‌نشان در نزدیکی محل حادثه نبود، احتمالا صدمات بیشتری به مجروحان وارد می‌شد.

در آلمان نیز صاعقه مسابقه فوتبال نوجوانان در شهر "هاپ‌اشتیدتن" در جنوب غربی را نشانه رفته و چندین نوجوان و بزرگسال را زخمی کرده است.

گزارش‌های اولیه از مجروح شدن دست کم 35 نفر حکایت دارد اما گفته شده، چندین نفر دیگر هم برای احتیاط و معاینات پزشکی راهی بیمارستان شده‌اند.

یک شاهد عینی در کنار زمین مسابقه فوتبال در آلمان هم گفته به هنگام وقوع حادثه آسمان خاکستری نبوده و همه غافلگیر شده‌اند. یکی از مجروحان بزرگسال این سانحه، داور مسابقه بوده است.

منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: