کد خبر : ۱۶۴۶۱۹
شرکت کارگزاری نهایت نگر گزارش می دهد:
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
در روز گذشته قیمت معاملات قرارداد آتی سکه سررسید اسفند 95 با رسیدن به تراز حمایتی 1049000 تومان واکنش مثبت نشان داد و با رشد قیمتی 9000 تومانی همراه بود.در نمودار سکه سررسید اسفند 95 مهمترین مقاومت در تایم فریم یکساعته 1063000 تومان می باشد که در صورت شکست آن سیگنال خرید صادر خواهد شد. با توجه به رشد قیمتی اونس در ساعات ابتدایی بازار بازگشایی سکه با گپ مثبت دور از انتظار نیست.
1) شاخص قدرت سنجی:

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

جدول1- 1 : قدرت تمایلات بازار از A تا D سنجیده می‌شود به گونه‌ای که A قوی‌ترین و D ضعیف‌ترین قدرت را در جهت مورد نظر دارد.

2) سطوح حمایت و مقاومت روزانه:

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

جدول 2- 1: کلیه قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

3) تحلیل اونس:

روز گذشته قیمت اونس در تایم فریم یک ساعته به حمایت 1198.8 دلار واکنش مثبت نشان داد و با رشد 14 دلاری تا تراز مقاومتی 1213 دلار همراه بود.

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

بنابر گزارش شرکت کارگزاری نهایت نگر، در حال حاضر در تایم فریم یکساعته مهمترین حمایت 1196.7 دلار می باشد که با شکست آن سیگنال فروش صادر خواهد شد. همچنین محدوده 1223.7-1226.3 دلار به عنوان مقاومت پیش روی قیمت می باشد.

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

4) تحلیل آتی:

در روز گذشته قیمت معاملات قرارداد آتی سکه سررسید اسفند 95 با رسیدن به تراز حمایتی 1049000 تومان واکنش مثبت نشان داد و با رشد قیمتی 9000 تومانی همراه بود.

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

در حال حاضر مهمترین مقاومت در تایم فریم یکساعته 1063000 تومان می باشد که در صورت شکست آن سیگنال خرید صادر خواهد شد. با توجه به رشد قیمتی اونس در ساعات ابتدایی بازار بازگشایی سکه با گپ مثبت دور از انتظار نیست. حمایت قیمت در تراز 1048000 تومان واقع شده است که در صورت شکست آن سیگنال فروش صادر خواهد شد.

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

5) فاصله معاملات:

فاصله معاملات قرارداد آتی سکه سررسید اسفند 95 در روز معاملاتی دوشنبه 10 خرداد 95 با سکه نقدی به ازای هر روز، به شرح زیر می‌باشد:

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

جدول 5- 1: کلیه قیمت‌ها به تومان می‌باشد.

6) تحلیل دلار:

در نمودار قیمت دلار همان طور که در تحلیل قبلی بیان شده بود، محدوده مقاومتی 3475 تومان مانع از رشد قیمت شد و شاهد افت تا تراز 3461 تومان در خلال معاملات روز گذشته و شکسته شدن سطح مهم حمایتی 3463 تومان بودیم. در انتهای روز گذشته اما قیمت در باند مقاومتی 3479-3480 به کار خود خاتمه داد و انتظار افت قیمت از این محدوده مقاومتی در جریان معاملات روز جاری، دور از ذهن نیست. از سوی دیگر در صورت عبور از این مقاومت، تراز مقاومتی مهم‌تری در 3485 تومان پیش روی قیمت قرار گرفته است که شکسته شدن آن می‌تواند تأییدی بر ادامه رشد و صدور سیگنال خرید باشد. اما در صورت افت، اولین حمایت در تراز 3470 قرار دارد و حمایت بعدی در کف قبلی در 3461 واقع شده است. در صورت شکسته شدن کف قبلی، سیگنال فروش جدیدی صادر خواهد شد و البته اینکه در حالت ایده‌آل، در صورت قرار گیری در مسیر نزول، انتظار افت به زیر 3470 (و هدف 3465) دور از ذهن نیست.

گزارش روزانه تحلیلی بازار طلا و ارز

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید از دیگر تحلیل های کارگزاری نهایت نگر بهره مند شوید:

http://www.ershan.ir/analysis/latest

pdf فایل


تحلیلگران: فاطمه توتونچی مصطفی پازوکی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: