کد خبر : ۱۶۴۷۱۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان امسال نیز مانند سال گذشته به همه دانشجویانی که به عتبات عالیات اعزام می‌شوند، 7 میلیون ریال تسهیلات پرداخت می‌کند.

به گزارش ستاد بازسازی عتبات عالیات، ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به آغاز پانزدهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات، گفت: صندوق رفاه دانشجویان امسال نیز مانند سال گذشته به دانشجویانی که به عتبات عالیات اعزام می‌شوند تسهیلات پرداخت می‌کند.

وی افزود: سال‌های گذشته به هر دانشجو مبلغ سه میلیون ریال وام عتبات پرداخت می‌شد که این مبلغ در سال 95 بیش از درصد افزایش داشت و به هفت میلیون ریال رسید. امسال نیز این مبلغ پرداخت خواهد شد.

یزدان‌مهر تاکید کرد: این تسهیلات جدا از تسهیلاتی است که توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان پرداخت می‌شود و دانشجویان می‌توانند از تسهیلاتی هم که این صندوق برای سفر به عتبات پرداخت می‌کند، استفاده کنند.

وی گفت: این تسهیلات به تمام دانشجویانی که به عتبات اعزام می‌شوند پرداخت می‌شود. در سال گذشته 12 هزار نفر به عتبات‌عالیات عازم شدند و موفق شدند که از این اعتبارات استفاده کنند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: