کد خبر : ۱۶۴۷۶۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
قاسمی -ارسالی
اسامی ۲۰ شرکت بزرگ بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران در پایان اردیبهشت امسال توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سمات) اعلام شد که بر پایه آن تغییری در صدر جدول بزرگان شرکت های تالار شیشه ای به وجود نیامده است. در بین بانکی‌ها فقط بانک ملت (رتبه ۱۰) و بانک صادرات (رتبه ۱۷) در جمع ۲۰ شرکت بزرگ بورسی قرار دارند.
به گزارش بورس نیوز به نقل از پایگاه خبری نقدینه، بانک های ملت و صادرات در میان برترین شرکت های بورسی و بانک های مهراقتصاد و بانک شهر در لیست برترین های فرابورس جا گرفتند.

بنابراین گزارش، اسامی ۲۰ شرکت بزرگ بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران در پایان اردیبهشت امسال توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سمات) اعلام شد که بر پایه آن تغییری در صدر جدول بزرگان شرکت های تالار شیشه ای به وجود نیامده است. در بین بانکی‌ها فقط بانک ملت (رتبه ۱۰) و بانک صادرات (رتبه ۱۷) در جمع ۲۰ شرکت بزرگ بورسی قرار دارند.

همچنین شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ارزش بازار ۲۶۸ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال همچنان جایگاه خود را در صدر جدول بزرگان شرکت های بورسی حفظ کرده است و شرکت مخابرات ایران نیز با ارزش بازار ۱۱۶ هزار و ۵۱۹ میلیارد ریال و ارتباطات سیار ایران با ۱۱۴ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال در رتبه های دوم و سوم بزرگترین شرکت های بورسی قرار دارند.

گفتنی است شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۹۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین با ۹۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال، کشتیرانی جمهوری اسلامی با ۹۳ هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال، پتروشیمی جم با ۹۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال و سرمایه گذاری غدیر با ۹۰ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال در رتبه های سوم تا هشتم ایستادند.

شرکت پتروشیمی مارون هم با ارزش بازار ۱۴۰ هزار میلیارد ریال همچنان درصدر بزرگترین شرکت های فرابورسی قرار دارد و هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه ۶۰ هزار و ۱۰۴ میلیارد ریال و پالایش نفت تهران با ۳۴ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال در رده های بعدی قرار گرفتند.

همچنین شرکت های تولید نیروی برق دماوند، فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی امیر کبیر و ذوب آهن اصفهان نیز در مکان های سوم تا هشتم برترین شرکت های فرابورسی ایستادند. در بین بانکی‌های فرابورس بانک مهر اقتصاد (رتبه ۱۰) و بانک شهر (رتبه ۱۸) بهترین‌های فرابورسی قرار گرفتند.

4بانک در میان برترین های بورس و فرابورس
4بانک در میان برترین های بورس و فرابورس

4بانک در میان برترین های بورس و فرابورس
4بانک در میان برترین های بورس و فرابورس

شهرام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
یادتون رفت بانک پاسارگادباسهام بی ارزشش روکه تودوسال باافزایش های مکررودادن جایزه به نفرات ممتازکنکور وبه ورزشکاران واسپانسرشدن مسابقات ورزشی ازجیب سهامدارای بنده خداش که اومدن سودببرن رواسم ببرید دوسال پیش بالای 320 بودالان ببینید چنده 114 واقعا آفرین به کارشناسان ومدیرانش که فقط بلدن حقوق های بالای 10میلیون تومان وپاداش های کلان به خودشون بدن آفرینننننننننننننننن
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: