کد خبر : ۱۶۴۹۰۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
مراسم افتتاحیه پرواز مستقیم ایران - دانمارک با حضور سفیر ایران، مقامات فرودگاهی، مسوولان شرکت ماهان‌ایر و جمعی از کارکنان سفارت روز پنج‌شنبه در فرودگاه کپنهاگ برگزار شد.

به گزارش انتخاب، در این مراسم مرتضی مرادیان، سفیر ایران در کپنهاگ با اشاره به روند رو به گسترش روابط دو کشور در ماه‌های اخیر اظهار امیدواری کرد که با شروع پرواز مستقیم بین دو کشور تسهیلات لازم برای رفت و آمد اتباع دو کشور بیش از گذشته فراهم شود.

او هم‌چنین دیدار وزیر امور خارجه دانمارک از تهران به همراه هیات بلندپایه بازرگانی و هم‌چنین دیدار معاون امور کنسولی و مجلس وزیر امور خارجه کشورمان از دانمارک را طی ماه‌های اخیر نشانه اراده جدی مسوولان دو کشور در گسترش روابط دانست.

در ادامه مراسم معاون عملیاتی فرودگاه کپنهاگ ضمن اظهار خرسندی از افتتاح پرواز ماهان‌ایر به این کشور، آمادگی این فرودگاه را برای ارائه تسهیلات بیش‌تر به خدمه و مسافران ماهان‌ایر مورد تاکید قرار داد.

وی با اشاره به توانمندی فرودگاه کپنهاگ در پذیرش بیش از 26 میلیون مسافر در سال اعلام کرد که این ظرفیت تا سقف 40 میلیون مسافر در ابعاد مختلف فنی، خدماتی و تکنیکی افزایش خواهد یافت.

علیاری، معاون بین‌الملل شرکت ماهان‌ایر نیز با تاکید بر سرویس‌دهی مناسب این شرکت در پروازهای خارجی به مسافران تاکید کرد: ماهان‌ایر براساس توافق به‌عمل آمده هر هفته دو پرواز (5 شنبه و یک‌شنبه) در مسیر تهران – کپنهاگ انجام خواهد داد.  
منبع: ایسنا
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: