کد خبر : ۱۶۴۹۱۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : نتایج کلی حکایت از ارتقای نسبی کیفیت محصولات و خدمات خودرو در سال ۹۴ دارد و با توجه به این موضوع اهداف کیفی سختگیرانه‌تری جهت ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و رضایتمندی مشتریان در نظر گرفته می شود .

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ،نعمت‌زاده در نشست شورای سیاستگذاری صنعت با توجه به برنامه های صنعت خودرو در سال ۹۵ با تاکید بر روش‌های نوین بازاریابی و فروش و دانش روز دنیا گفت: باید روش‌های متفاومتی ارایه شود که برای مشتری جذاب باشد و محور فعالیت‌های شرکت‌های خودرو ساز و قطعه‌ساز، رضایت‌مندی مشتری باشد و سازو کارهای لازم برای رقابتی کردن خودرو داشته باشیم چون رقبای ما قطعا برنامه دارند و شرایط رقابت در آینده برای ما به مراتب سخت تر از شرایط فعلی خواهد بود و اگر برنامه نداشته باشیم قطعا عقب خواهیم ماند.

وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت اضافه کرد: باید سطح کیفی خودرو ها افزایش یابد و با روش‌های موجود نمی‌توانیم به رضایت‌مندی مشتریان برسیم و باید خودرویی که به دست مشتریان می‌رسد بدون عیب باشد و ما باید در زمینه آموزش به استاندارهای جهانی برسیم و انضباط کارکنان را یک اولویت در ارتباط با مشتری بدانیم و در مورد خدمات پس از فروش تاکید بر ارتقا و اموزش در این زمنیه به عنوان یک ضرورت اعلام شد.

او تصریح کرد: هر چند روند رو به بهبود است اما نباید پیشرفت‌های محدود در ارائه خدمات ما را راضی کند باید ضعف‌های ما درخدمات برطرف شود و رضایتمندی در دستور کار باشد و به این باور برسیم که مشتری حق دارد.

نعمت‌زاده تاکید کرد: صنعت خودرو باید در حوزه کل صنعت پیشران بوده و به جایگاه خودش برسد و اگر تحول ایجاد کند می تواند در سطح ملی اثر بخش باشد.

در ادامه نعمت‌زاده عنوان کرد که شرایط موجود تولید خودرو با توجه به فضای کسب و کار در داخل و خارج رو به بهبود است اما مطلوب نیست و باید برنامه‌های جبرانی در شرکت‌های خودروسازی تنظیم شود و ما به برنامه برسیم و این موضوع به صورت جدی پگیری شود.

او تاکید کرد: باید کارگروه ویژه‌ای به ریاست معاون صنایع این وزارتخانه تشکیل شود که دلایل عقب افتادگی از برنامه به صورت جدی تجزیه و تحلیل علمی شود و در جلسات بعدی شورا ارائه شود و راهکاری برای جبران عقب افتادن از برنامه تنظیم شود.

به گفته نعمت‌زاده برنامه خاصی نیز برای جایگزین خودروهای سنگین فرسوده است که به زودی اعلام می‌شود.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: