کد خبر : ۱۶۵۱۸۴
بنیانگذار شرکت زرین معدن آسیا عنوان کرد
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴
فرشادفر
پروژه مهدی آباد تاکنون 40 درصد پیشرفت داشته و در سال جاری فاز یک این پروژه به بهره برداری خواهد رسید. میزان سرمایه گذاری لازم برای پیشبرد این پروژه 250 الی 300 میلیارد تومان بوده است که در سال جاری قادر به تأمین مالی پروژه می باشیم.

شرکت زرین معدن آسیا، در سال جاری فاز یک معدن مهدی آباد را به بهره برداری خواهد رساند. این معدن با برخورداری از 160 میلیون تن ذخیره سرب و روی جایگزین معدن انگوران برای تأمین نیاز داخلی و حتی صادرات شمش خواهد بود.

بنیانگذار شرکت زرین معدن آسیا در این ارتباط در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: پروژه مهدی آباد تاکنون 40 درصد پیشرفت داشته و در سال جاری فاز یک این پروژه به بهره برداری خواهد رسید. میزان سرمایه گذاری لازم برای پیشبرد این پروژه 250 الی 300 میلیارد تومان بوده است که در سال جاری قادر به تأمین مالی پروژه می باشیم.

ابراهیم جمیلی در ادامه از تصمیم شرکت برای افزایش سرمایه در سال جاری خبر داد و افزود: سرمایه کنونی شرکت 18 میلیارد تومان است و با توجه به قصد شرکت در پیشبرد پروژه معدن مهدی آباد در سال جاری افزایش سرمایه از محل سود شرکت و آورده نقدی خواهیم داشت اما میزان این افزایش سرمایه به وضعیتی که پس از مزایده گذاشتن پروژه پیدا خواهیم کرد بستگی دارد اما تا قبل از مجمع درصد افزایش سرمایه مشخص خواهد شد.

جمیلی در خاتمه گفت: این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سرب و روی خاورمیانه از تولیدات با کیفیت بالاتری در قیاس با سایر تولید کنندگان برخوردار می باشد و با توجه به عملکرد مساعد شرکت امکان افزایش سودآوری خواهیم داشت.


جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
به سهامداران فسرب باید تبریک گفت کارخانه سرب ظظاهرا از اواخر هفته اینده مجددا بعد از تعمیر وچند سال تعطیلی اجازه فعالیت گرفته
ناشناس
ROMANIA
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
بد نیست که تحلیل بنیادی فزرین رو قرار بدید.سال 96 معدن مهدی آباد چه اثری بر سودآوری دارد؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: