تعداد بازدید : ۳۳۸۱
کد خبر : ۱۷۴۳۸۷
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
ارسالی
همه می دانیم که در حال حاضر بزرگترین مشکل کشور اشتغال است و خانواده ای نیست که در آن جوان بیکار نباشد لذا اولویت فعالان اقتصادی و تولیدی باید ایجاد اشتغال پایدار باشد.

چهار هزار شغل جدید در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط گروه مالی گردشگری ایجاد می شود. 
به گزارش بورس نیوز به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی گردشگری، این مطلب را «مهدی جهانگیری»، رییس گروه مالی گردشگری، در مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر در جمع کارگران مجتمع فولاد بناب عنوان کرد و گفت: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال نام گذاری شده است گروه مالی گردشگری بر اساس دورنمای ایجاد طرح ها و پروژه های مختلف در سراسر کشور، ایجاد چهار هزار فرصت شغلی جدید را برنامه ریزی کرده است.
وی با توجه به شعار امسال و مشکل بیکاری در بین جوانان گفت: همه می دانیم که در حال حاضر بزرگترین مشکل کشور اشتغال است و خانواده ای نیست که در آن جوان بیکار نباشد لذا اولویت فعالان اقتصادی و تولیدی باید ایجاد اشتغال پایدار باشد.
وی احیای مجتمع فولاد صنعت بناب را یکی از اولویت های گروه مالی گردشگری عنوان کرد و گفت : از طرح ها و پروژه هایی که توجیه اقتصادی داشته باشند و در جهت تکمیل زنجیره تولید در این مجتمع بوده و اجرای آنها در اسرع وقت انجام شود پشتیبانی خواهیم کرد.

جهانگیری بانک گردشگری را الگویی تمام عیار در حمایت از تولید دانست و گفت : هیچ یک از بانک ها مثل بانک گردشگری حامی تولید و حفظ واحد تولیدی نیستند و یکی از معضلاتی که بعضی از واحدهای تولیدی با آن مواجه هستند تامین منابع مالی و تسهیلات گران قیمت اخذ شده از بانک ها برای تاسیس است که در بسیاری از موارد امکان بازپرداخت آن وجود ندارد.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد طرح ها و پروژه هایی در راستای زنجیره ارزش و تولید با تاکید بر زمان بندی انجام سریع و برنامه اقتصادی مناسب پیشنهاد شوند تا بتوان منابع و نیروی انسانی لازم را به اجرای آنها اختصاص داد.
شایان ذکر است که در پایان این مراسم از کارگران نمونه مجتمع فولاد صنعت بناب با اهدا لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.


ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
مشارکت در ساخت مجتمع گردشگری و پارک آبی الماس اراک ( مجهز به کافی شاپ و رستوران سنتی و قهوه خانه ) = ایجاد اشتغال برای ده ها جوان بیکار
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
ساخت پارک جنگلی خمین و گلپایگان = ایجاد اشتغال برای کارگران فضای سبز جهت کاشت درختان مثمر و غیرمثمر- آبیاری درختان و جمع آوری زباله = جذب گردشگر = احداث زمین تنیس خاکی یا زمین چمن تنیس - احداث زمین گلف - پیست اسکیت - ...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
ساخت سینمای 3 بعدی و 4 بعدی - احداث شهربازی های شاد و مفرح قایق پرش در آب، راپل هوایی، پیست پرواز در آسمان و سافاری پارک وحشت = جذب گردشگر = ایجاد نشاط و شادی بین مردم
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: