تعداد بازدید : ۸۳۸
کد خبر : ۱۷۵۸۴۴
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
عضو کمیته ارتباطات مجلس از ورود جدی قوه مقننه به بحث ایجاد زیرساخت برای پیام رسان های بومی خبر داد.
به گزارش بورس نیوز، سیده حمیده زرآبادی عضو کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، پیگیری های لازم درباره زیرساخت های شبکه ارتباطی کشور در این کمیته در حال انجام شدن است، گفت: باید از پیامرسان های داخلی حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه برای حمایت از پیام رسان های داخلی باید بستری شفاف در رقابت ایجاد شود، ادامه داد: باید شفافیت لازم در بحث حمایت ها از پیام رسان های داخلی و اینکه این پیام رسان ها چگونه انتخاب شده اند و در آینده این پیام رسان ها قرار است چه اقداماتی انجام دهند و چه تعداد توانسته اند عضوگیری داشته باشند، انجام شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس با تاکید بر اینکه در بحث زیرساخت ها مشکلاتی در شبکه ارتباطی کشور وجود دارد، افزود: در همین راستا جلساتی با آذری جهرمی وزیر ارتباطات داشته ایم و موضوعات مختلف نیز به وی انتقال داده شده است و باید به صورت عملی این مشکلات حل شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در این کمیسیون و در غالب کمیته ارتباطات در حال بررسی مشکلات زیرساخت ها هستیم، اظهار داشت: البته در کمیسیون فرهنگی نیز کمیته ای در حال کار بر روی فعالیت پیام رسان ها است.

عضو کمیته ارتباطات مجلس تصریح کرد: جمعی از نمایندگان اخیراً نیز پیشنهادی مبنی بر تشکیل کمیسیون فضای مجازی را داده اند که باید برای بررسی این موضوع، طرح به صحن علنی مجلس بیاید.

به گزارش تسنیم، زرآبادی در پایان تصریح کرد: اخیراً مسئولان چند پیام رسان داخلی با حضور در کمیسیون صنایع به تشریح اقدامات خود در توسعه پیام رسان ها پرداخته اند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.