کد خبر : ۱۷۸۱۵۹
مدیرعامل فولاد آلیاژی یزد در گفت و گو با بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
مدیرعامل فولاد آلیاژی یزد گفت: کاهش قیمت جهانی فلزات بر بورس کشور نیز تاثیرگذار بوده بنابراین هر زمانی که فلزات در مسیر سراشیبی قرار بگیرند، طبیعتا فلزی‌های بازارسرمایه نیز قرمزپوش می‌شوند.
بهادر احرامیان مدیرعامل فولاد یزد درگفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص تاثیر نرخ‌های جهانی بر بازار فلزات و بورس اظهارکرد: بورس فلزات کشور دنباله‌رو بازار جهانی فلزات بوده و قرمزپوشدن بازار نیز به خاطر کاهش قیمت‌های جهانی آلومینیوم، نیکل، سرب، روی و مس است.

وی درخصوص تشکیل بازار ثانویه ارزی را بخاطر ایجاد شفافیت، مثبت قلمداد کرد و گفت: ایجاد این بازار بر عملکرد بورس و شرکت‌های حاضر در آن تاثیر بسزایی داشته و اگر تصمیم‌گیران نسبت به راه‌اندازی این بازار کمی تعجیل می‌کردند، طبیعتا باعث بهبود عملکرد بازار می‌شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، همچنین با ارزیابی میزان سوددهی شرکت‌های کوچک در بورس کشور اشاره داشت و افزود: تقسیم سوددهی شرکت‌های کوچک در بورس به شرایط محیط کسب‌وکار کشور و سیاست کلان اقتصادی و سیاسی بازمی‌گردد زیرا توسعه‌پذیری، پیشرفت، بهره‌وری این شرکت‌ها در گرو هموار شدن سیاست‌های کلان حاکم بر فضای کسب‌وکار است.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران درباره تاثیر مراودات بین المللی بانکی و نقل و انتقالات پولی در این حوزه تاکید کرد: بانک‌ها در نظام اقتصادی کشور نقش مبادله‌ای را داشته بنابراین با شدت گرفتن تحریم‌ها دیگر بانک‌های داخلی توانایی ارتباط گیری و ایفای نقش خود را ندارند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.

"سفانو" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت سیمان فارس نو از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: