تعداد بازدید : ۱۱۳۴
کد خبر : ۱۷۸۴۱۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
معامله‌گران بازار سهام امروز شاهد معاملات بازار سهام در نمادهای معاملاتی مختلف بودند که گروه پالایشی‌ها به پیشرانی «شتران» و فلزات اساسی و معدنی‌ها به نمادهای «فملی» و «فولاد» توانستند بیشترین تقاضا را به سوی خود جذب کنند.
به گزارش بورس نیوز، شاخص کل قیمت و بازده بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز چهارشنبه سوم مردادماه 97 با افزایش 404 واحدی به رقم 108 هزار و 800 واحد رسید.

 شاخص قیمت وزنی ارزشی با افزایش 403 واحدی، در کانال 31هزار و 902  واحدی قرار گرفت.
شاخص کل هم‌وزن با رشد 11 واحدی، رقم 18 هزار و 282 واحدی را به نمایش گذاشت و شاخص قیمت هم‌وزن نیز هم‌سود با شاخص کل با افزایش 8 واحدی، در کانال 12 هزار و 944  واحدی قرار گرفت.

شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش 479 واحدی در کانال 117 هزار و 866 واحد ایستاد.
همچنین شاخص بازار اول نیز با رشد 463 واحدی به رقم 78 هزار و 955 واحد دست‌یافت و شاخص بازار دوم با افزایش 15واحدی عدد 222 هزار و 400 واحد را به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی پالایش نفت تهران «شتران» با 175واحد ، ملی صنایع مس ایران«فملی» با 117 واحد و فولاد مبارکه اصفهان «فولاد» با 109واحد و پالایش نفت اصفهان «شپنا» با 97 واحد و معدنی و صنعتی چادرملو «کچاد» با 57 واحد پیشترین تاثیر مثبت را بر بازار داشته ضمن آنکه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس«فارس» با 108واحد و پتروشیمی پارس «پارس» با 59 واحد عقب‌نشینی بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند.

ارزش معاملات امروز بورس تهران به بیش از 383 میلیارد تومانی رسید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.