تعداد بازدید : ۹۴۰
کد خبر : ۱۸۰۰۵۱
مدیر عامل تجارت الکترونیک پارسیان کیش در پاسخ به بورس نیوز مطرح کرد
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
مدیر عامل تجارت الکترونیک پارسیان کیش گفت: ذخایر لازم به منظور احتمال افزایش مالیات شرکت در دفاتر منظور شده است.

تعهد سهامدار عمده در صورت عدم کفایت ذخایر مالیاتی/ کاهش درآمدهای عملیاتی به دلیل عملکرد فصلی

علیرضا بهمنی در پاسخ به خبرنگار بورس‌نیوز در مورد اظهارنظر حسابرس در صورت های مالی سال گذشته این شرکت مبنی بر احتمال افزایش مالیات و تامین اجتماعی گفت: درخصوص مالیات شرکت تا سال 94 کلیه دفاتر و صورت های مالی حسابرسی شده و مالیات آن پرداخت شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی ادامه داد: در خصوص مالیات سنوات 95 و 96 نیز دفاتر شرکت در حال بررسی بوده و ذخیره لازم در دفاتر و صورت های مالی منظور شده و دفاتر 6 ماهه نخست سال 97 نیز رسیدگی و مالیات آن منظور شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

بهمنی افزود: همچنین در صفحه 49 امید نامه نیز سهامدار عمده در خصوص پذیرش هر گونه مسئولیت در صورت عدم کفایت ذخایر مالیاتی تهعد داده و بر این اساس هیچ مسئولیتی در این موضوع متوجه سهامدران جدید نبوده و سهامدار عمده مکلف به تامین ذخیره قانونی است.

وی همچنین در خصوص کاهش درآمدهای شناسایی شده در بحث فروش دستگاه های کارت خوان طی 8 ماهه سال مالی منتهی به آذر 97 در مقایسه با مدت مشابه قبلی را فصلی بودن این گونه خدمات عنوان کرد.

شایان ذکر است شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با نماد تاپکیش روز شنبه 31 شهریور ماه در فرابورس عرضه خواهد شد، مدیر عرضه این شرکت ، کارگزاری پارسیان بوده و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی 800 سهم و دامنه قیمت نیز از مبلغ 1600 ریال تا مبلغ 1700 ریال خواهد بود.

متعهد خرید شرکت کارگزاری پارسیان و سقف تعهد خرید نیز 50 ردصد سهام قابل در عرضه اولیه بوده و عرضه اولیه به روش ثبت سفارش خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: