تعداد بازدید : ۸۴۷
کد خبر : ۱۸۳۵۹۸
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص روند ارائه وام‌های قرض‌الحسنه گفت:میتوان عنوان کرد در حال حاضر چیزی به عنوان وام‌های قرض‌الحسنه برای مردم وجود ندارد.

به گزارش بورس‌نیوز، محمد ابراهیم رضایی در خصوص روند ارائه وام‌های قرض‌الحسنه گفت:میتوان عنوان کرد در حال حاضر چیزی به عنوان وام‌های قرض‌الحسنه برای مردم وجود ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از عملکرد بانک‌ها در ارائه وام‌های قرض‌الحسنه، افزود: اگر بانک‌ها تکلیفی مبنی بر ارائه وام قرض‌الحسنه دارند تقریبا هیچ بانک به این تکلیف عمل نمی‌کند.

سیستم بانکی کشور از وضعیت مناسبی برخوردار نیست

نماینده مردم خمین در خانه ملت، تصریح کرد:بانک‌ها اگر خدماتی در زمینه ارائه وام‌های قرض‌الحسنه ارائه می‌کنند معمولا این وام‌ها را به کارکنان بانک پرداخت می‌کنند.

رضایی در افزود: سیستم بانکی کشور از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و باید اصلاح شود و انجام این مهم ضرورت دارد.

تاخیر در اصلاح نظام بانکی به زیان مردم است

وی با بیان اینکه تاخیر در اصلاح نظام بانکی به زیان مردم است،گفت: بخشی از مردم به دلایل مشکلات مالی شدید به وام‌های قرض‌الحسنه نیاز دارند و علی رغم اینکه به بانک جهت ارائه وام معرفی می‌شوند بانک‌ها معمولا از اجرای مسئولیت شانه خالی می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در ارائه وام‌های ازدواج بانک‌ها معمولا با تاخیر این کار را انجام می‌دهند این در حالی است باید ارائه خدمات به بهترین روش انجام شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: