تعداد بازدید : ۸۸۲
کد خبر : ۱۸۳۶۹۵
رئیس اتاق اصناف همدان:
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رئیس اتاق اصناف همدان گفت: نگاه هیات رئیسه اتاق اصناف ایران باید نگاه استانی باشد و استانهای کشور به چند دسته تقسیم می‌شوند و ما استانهای برخوردار و استان‌های محروم و استانهای صنعتی را داریم که شرایط اقتصادی هرکدام از این استانها متفاوت است و در تصمیم‌گیری‌های کلان باید مسائل استانها مدنظر قرار بگیرد.

به گزارش بورس‌نیوز، حسین محرابی اظهار کرد: نگاه هیات رئیسه اتاق اصناف ایران باید نگاه استانی باشد و استانهای کشور به چند دسته تقسیم می‌شوند و ما استانهای برخوردار و استان‌های محروم و استانهای صنعتی را داریم که شرایط اقتصادی هرکدام از این استانها متفاوت است و در تصمیم‌گیری‌های کلان باید مسائل استانها مدنظر قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در تصمیم‌گیری‌های مالیاتی باید شرایط استانها لحاظ شود و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران باید نسبت به همه این مسائل اشراف کامل داشته باشند .

محرابی اظهار کرد: در حوزه کاری اصناف نیاز به افرادی خوش فکر و توانمند با ایده‌های نوگرایانه داریم تا بتوانند راهکاراهای اصولی و منطقی برای برون رفت از شرایط اقتصادی و رکود ارائه دهند.

وی افزود: اتاق اصناف ایران باید به دنبال ایجاد فضای کسب‌وکار مناسب باشد به گونه‌ای که برای اصناف و مخاطبان سردرگمی ایجاد نشود؛ باید طراحی‌های و برنامه‌هایی را در نظر بگیرند که مخاطب بتواند برای تمام نیازهایش پاسخ بگیرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: