تعداد بازدید : ۵۹۶
کد خبر : ۱۸۴۲۲۷
وزیر نفت و منابع طبیعی پاکستان گفت:
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
وزیر نفت و منابع طبیعی پاکستان به دستاوردهای دولت پاکستان در زمینه انرژی، نفت و گاز اشاره کرد و با تشریح آخرین روند تکمیل خط لوله صادرات گاز از ایران، گفت: پاکستان این پروژه را اجرا خواهد کرد.

به گزارش بورس‌نیوز، غلام سرور خان، شب گذشته به بیان دستاوردهای دولت پاکستان در زمینه انرژی، نفت و گاز اشاره کرد و با تشریح آخرین روند تکمیل خط لوله صادرات گاز از ایران، گفت: پاکستان این پروژه را اجرا خواهد کرد.

وی افزود: از همتای ایرانی خود برای سفر به تهران دعوتنامه‌ای دریافت کرده‌ام، اما تاکنون جزئیات دیدار و سفر با وزیر نفت ایران برنامه‌ریزی نشده است.

وزیر نفت و منابع طبیعی پاکستان با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه ایران، تصریح کرد: دولت پاکستان تصمیم خود را بر اساس منافع ملی اتخاذ می‌کند.

سرور خان عنوان کرد: به‌تازگی گروه کارشناسی ایران برای از سرگیری مذاکرات درباره خط لوله گاز به اسلام آباد سفر کرده است و پاکستان نیز علاقه دارد این خط لوله را با توجه به نیاز روزافزون این کشور به انرژی کامل کند.

وی درباره طرح‌های انرژی و گازی این کشور گفت: دولت جدید پاکستان برای تامین نیازهای انرژی خود، در سه پروژه انتقال گاز از ایران به پاکستان موسوم به آی‌پی، طرح انتقال گاز از ترکمنستان به افغانستان، پاکستان و هند موسوم به تاپی و اجرای خط لوله گاز در زیر دریا را پیگیری می‌کند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: