تعداد بازدید : ۱۰۶۵
کد خبر : ۱۸۴۵۳۵
رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران:
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: مذاکرات و توافقاتی با تجار عراقی انجام شده تا مرکبات را به این کشور صادر کنیم.
به گزارش بورس نیوز، حسین شیرزاد، اظهار کرد: در پی مذاکرات و توافقاتی که با عراقی ها داشته ایم، قراردادهایی مربوط به صادرات مرکبات به این کشور در حال امضا شدن هستند.

وی با اشاره به کاهش قیمت خرید مرکبات در باغات تاکید کرد: سازمان تعاون روستایی به بازار ورود کرده و اجازه کاهش قیمت خرید مرکبات در باغات به کیلویی پایین تر از 2هزار تومان نمی دهد.

وی ادامه داد: هم اکنون هر کیلوگرم از این محصولات از باغداران 1500 تا 1600تومان خریداری می‌شود.

شیرزاد با تاکید بر اینکه از دیروز با شروع خرید توافقی توسط اتحادیه‌های استانی نرخ مرکبات در حال افزایش است، افزود: امروز قیمت خرید به 1700 تا 1800 تومان افزایش یافته که احتمالا تا چند روز آینده به 1900تومان می‌رسد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به نوسانات قیمت گوجه در بازار، گفت: هم اکنون بازار این محصول در کنترل است و رصد ما نشان می دهد قیمت خرید گوجه سر مزرعه در استان های تولیدکننده این محصول مانند؛ استان بوشهر بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است.

معاون وزیر جهادکشاورزی افزود: روز گذشته قیمت گوجه ربی نیز در همین استان ۹۵۰ تومان بود که امروز به ۹۶۵ تا ۱۱۶۵ تومان رسیده است.

شیرزاد خواستار همکاری بیشتر سازمان میادین میوه و تره بار با سازمان تعاون روستایی شد و اظهار کرد: اگر سازمان میادین میوه و تره‌بار همکاری کند با توجه به نرخ خرید گوجه در مزارع این محصول با قیمت 3هزار تا 3200تومان به دست مصرف کنندگان می‌رسد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: