تعداد بازدید : ۴۴۹
کد خبر : ۱۸۴۶۸۲
دبیر انجمن صنایع لبنی خبر داد:
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
دبیر انجمن صنایع لبنی از ابلاغ قیمت‌های جدید و کاهشی محصولات لبنی در فردا خبر داد که بر مبنای هر کیلو شیر۲۰۰۰ تومان تعیین شده است.
به گزارش بورس نیوز، رضا باکری درباره آخرین وضعیت قیمت های جدید محصولات لبنی گفت: مصوبه قیمت‌های جدید ابلاغ شده و فردا به انجمن صنایع لبنی اعلام می‌شود که طبق آن قیمت هر کیلو شیر خام تحویل درب دامداری 2000 تومان تعیین شده و دامداران نیز قبول کرده‌اند .

وی افزود: قیمت‌های فعلی محصولات لبنی براساس 2200 تا 2300 تومان برای یک کیلو شیر خام تعیین شده و با توجه به اینکه نرخ‌های جدید بر اساس نرخ شیر 2000 تومانی تعیین می‌شوند بنابراین قیمت محصولات لبنی کاهش و نرخ‌ها تعدیل می‌شوند.

این مقام مسئول درباره زمان اجرای قیمت‌های جدید نیز گفت: به‌محض دریافت مصوبه جدید، به شرکت‌های لبنی ابلاغ خواهد شد اما معمولاً چند روز طول می‌کشد تا این محصولات با قیمت‌های جدید به دست مصرف‌کنندگان برسد. به‌محض ابلاغ قیمت‌های جدید، جت‌پرینت کارخانه‌ها به‌روی قیمت‌های جدید خواهد رفت.

باکری افزود: فردا نشستی در وزارت صنعت برای تعیین تکلیف شرکت‌های متخلف که قبل از ابلاغ قیمت‌های جدید اقدام به افزایش قیمت کرده‌اند، برگزار می‌شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: