تعداد بازدید : ۵۹۸
کد خبر : ۱۸۴۷۰۱
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست، پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران خبر داد:
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست، پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: ضروری است مانورهای مقابله با آلودگی زیست‎محیطی از سوی شرکت متن، به‌صورت دقیق و منظم اجرا شود.

به گزارش بورس‌نیوز، مانی عبداللهزاده، اظهار کرد: ضروری است مانورهای مقابله با آلودگی زیستمحیطی از سوی شرکت متن، به‌صورت دقیق و منظم اجرا شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان بحران، امکان رسیدگی به موانع با سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت، قابل اجرا باشد.

وی افزود: در مانورهایی از این قبیل، کیفیت ارتباط، پشتیبانی واحد‌های اچاسیی طرحها، رسیدن گروه‌های واکنش در شرایط اضطراری طرحهای مجاور به محل مانور و همچنین لزوم هماهنگی سریع تیم اچاسیی و حراست طرح‌های غرب کارون در کنترل موقعیت و محیط اطراف اهمیت فراوانی دارد.

کوروش رضازاده، رئیس اچاسیی شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز با بیان اینکه برگزاری مانورهایی مشابه طبق برنامهای منظم و سازماندهی شده برای افزایش سطح کیفی نیروها‌ی مرتبط و فنی در طرح‌های توسعه غرب کارون ضروری است، گفت: همه تلاش شرکت متن برخورداری از تجهیزات فنی مورد نیاز برای مقابله با آلودگی نفتی در زمان بحران است و در این زمینه برنامه‌ریزی دقیق بهمنظور دست یافتن به طرحی جامع برای مقابله با آلودگی‌های زیست محیطی برنامه‌ریزی شده است و رویه‌ای برای اجرای این برنامه‌ریزی بر پایه OPRC (کنوانسیون بین‌المللی آمادگی، مقابله و همکاری در برابر آلودگی نفتی) در دست تهیه و تدوین است.

همچنین در این مانور، نکات مثبت و منفی از سوی گروه ارزیاب به‌صورت جامع و مدون در حضور گروه اچاسیی شرکت ملی نفت ایران و رئیس امور اچاسیی شرکت متن بررسی شد.

خرید تجهیزات مقابله با نشت نفت متناسب با محیط تالابی برای افزایش توانایی سطح مقابله تیم‌های واکنش در شرایط اضطراری طرح‌های غرب کارون و برگزاری مانور‌های مشترک از دیگر موارد بررسی شده در این نشست بود.

در این مانور، ۱۴۰ نفر از نیروهای عملیاتی مناطق نفتی غرب کارون با نظارت نمایندگان اچاسیی شرکت ملی نفت ایران و دیگر شرکتهای تابعه وزارت نفت حضور داشتند. نفرات برتر این دوره تحت عنوان گروه‌های واکنش در شرایط اضطراری طرح‌های غرب کارون انتخاب شدند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: