تعداد بازدید : ۹۰۰
کد خبر : ۱۸۵۲۷۷
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی سی‎ونهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، اول دی ماه، سالروز تاسیس این شرکت را تبریک گفت.

به گزارش بورس‌نیوز، در پیام مسعود کرباسیان آمده است:

«۳۹ سال از تاسیس شرکت ملی حفاری ایران به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شکل گیری صنعت حفاری در ایران می‌گذرد.

این مناسبت فرخنده را باید یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در حوزه خودکفایی صنعت نفت دانست که به مدد آن در عمل فرآیند تولید نفت و گاز در دست متخصصان ایرانی قرار گرفت.

کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران در حوزه تخصصی صنعت حفاری با مدیریت و تخصص داخلی و با اتکا به توان و دانش فنی همواره کوشیدهاند تا نقش خود را در حفر چاههای نفت و گاز ایفا کنند و در حیطه وظایف و مسئولیتهای خطیر خود پاسخگوی نیازهای صنعت نفت کشور باشند.

این شرکت به مدد کارکنانی پرتلاش در ۳۹ سال گذشته توانسته است با گذر از فراز و نشیبهای فراوان، مراحل رشد و تعالی را سپری کرده و جلوههای بارزی از توانمندیهای متخصصان ایرانی را به منصه ظهور رساند؛ بدین شکل گامهای بلندی در جهت بومیسازی این صنعت راهبردی برداشته شد.

بدیهی است رشد و توسعه شرکت ملی حفاری ایران نیازمند برنامه‌ریزی مناسب، استفاده مطلوب از توانمندی‌ها، ایجاد انگیزش و بهره‌وری سازمانی، کار بر اساس زمانبندی، بهینه‎‌سازی هزینهها، آموزش و تجهیز نیروی انسانی و رعایت استانداردها و ضوابط سازمانی است. لازم است برای رسیدن به کمال مطلوب تلاش مضاعفی در ابعاد گوناگون صورت پذیرد.

در ادامه ضمن ارج نهادن به تلاشهای بیشائبه مجموعه کارکنان بر ارتقای سطح فعالیتها با محوریت مشتریمداری، توسعه و گسترش زیرساختهای فناوری اطلاعات و سیستمهای پشتیبانی، فرایند‌نگری، افزایش ضریب ایمنی، بهروز‌رسانی ساختارها و آموزش منابع انسانی در مسیر دسترسی به سازمانی چابک و توانمند تاکید می‌کنم.

در پایان ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران به تمامی تلاشگران صنعت نفت، امیدوارم به فضل خداوند و تلاش مضاعف کارکنان جهادگر صنعت نفت شاهد توسعه و پیشرفت این صنعت معظم و اعتلای ایران عزیز باشیم


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: