تعداد بازدید : ۲۵۴۶
کد خبر : ۱۸۵۶۰۱
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت:
۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: صندوق توسعه ملی به 80 درصد تعهدات خود عملکرده و بودجه را در اختیار بانک‌ها قرار داده است.

به گزارش بورس نیوز، غلامرضا کاتب با اشاره به نشست فراکسیون تولید و اشتغال گفت: این نشست با حضور مدیران عامل بانک‌ها، معاونت کمیته امداد امام خمینی(ره) رئیس سازمان برنامه بودجه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس ادامه داد: در این نشست عملکرد پرداخت تسهیلات وام‌های روستایی از صندوق توسعه ملی مورد بررسی قرار گرفت، براساس گزارشی که ارائه شده تاکنون از 1.5 میلیارد دلار سهم صندوق توسعه، این صندوق به 80 درصد تعهدات خود عملکرده و بودجه را در اختیار بانک‌ها قرار داده است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در خانه ملت بیان کرد: از میزان اعتبار در نظر گرفته شده تا کنون یک میلیارد و 200 میلیون دلار بای این موضوع تخصیص داده شده است و باقی اعتبارات در حال پرداخت می‌شود.

وی در خصوص نوع پرداخت‌ها برای ایجاد اشتغال، اظهار کرد: توافقی صورت گرفت تا کل لیست دریافت‌کنندگان وام اشتغال در اختیار نمایندگان کل شهرستان‌ها مرکز صدا و سیما استان‌ها قرار گیرد تا به صورت تصادفی بررسی، پایش و نظارت شود که چه مقدار تسهیلات به اشتغال منجر شده است.

کاتب در ادامه درباره روند کمک به خانواده‌های تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی، گفت: در روند کمک به اجرای قانون برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی سقف تسهیلات تا 50 میلیون تومان مصوب شد تا بحث اشتغال در این خانواده‌ها ثبات پیدا کند.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس به موضوع انرژی‌های خورشیدی 5 کیلو واتی اشاره کرد و بیان کرد: برای توجیه اقتصادی کردن انرژی‌های خورشیدی 5 کیلو واتی که توسط خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) انجام می‌شود تصمیم گرفته شد که با وجود انکه این طرح‌ها مدت‌ها است تعطیل شده، اجرایی شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: