کد خبر : ۱۸۵۹۹۹
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
ایشان قبل از انتصاب به عنوان رییس سازمان بورس با صنعت خاصی در ارتباط نبوده بنابراین اینکه رشد صنایع صادرات محور و یا عدم رشد صنعت خودرویی را ناشی از حضور ایشان بدانیم، منطقی نیست.
عملکردی مثبت در دوره فعالیت / رشد یا عدم رشد صنایع ارتباطی با ریاست ندارد
به گزارش بورس‌نیوز، زمزمه تغییر رییس سازمان بورس موجی از نظرات مثبت و منفی در رابطه با عملکرد شاپور محمدی به راه انداخت. در این خصوص نظر تعدادی از فعالان بازار سرمایه را جویا شدیم.

کیارش هومن مدیر عامل کارگزاری توسعه سهند در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در این خصوص بیان کرد: در بعضی دوره‌ها رییس سازمان بورس در رشد گروهی خاص موثر بوده مثلا در دوره ریاست یکی از این افراد، با توجه به نقش و حضور فعال ایشان در یک صنعت، آن گروه رشد مطلوبی تجربه کرد؛ ولی در مورد جناب شاپور محمدی، این قضیه مصداق ندارد و نمی‌توان ایشان را به صنعتی خاص ارتباط داد؛ چراکه ایشان قبل از انتصاب به عنوان رئیس سازمان بورس با صنعت خاصی در ارتباط نبوده، بنابراین اینکه رشد صنایع صادرات محور و یا عدم رشد صنعت خودرویی را ناشی از حضور ایشان بدانیم، منطقی نیست.

این فعال بازار سرمایه افزود: موضوع تغییر رییس سازمان بورس هنوز توسط هیچ مقام رسمی تایید نشده و نمی‌توان به خبرهای غیررسمی استناد کرد. ولی به طور کلی عملکرد جناب شاپور محمدی را مثبت ارزیابی می کنم. 

وی افزود: در صورت صحت این خبر هم نمی‌توان گفت چه صنایعی ممکن است رشد کنند، اگر رییس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار در صنعتی خاص فعال باشد، تحت تاثیر جو روانی بازار سهم صنایع وابسته رشد خواهند کرد؛ اما به اعتقاد من این رشد پایدار نخواهد بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: