تعداد بازدید : ۷۰۶
کد خبر : ۱۸۶۰۷۵
در پی سوخت رسانی مطلوب انجام شد؛
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
به منظور سوخت‌رسانی مطلوب زمستانی در شهر گرگان پس از اعلام شرکت ملی گاز استان مبنی بر وقوع ایراد فنی در خطوط اصلی گازرسانی که به قطع گاز ۴۰۰۰ مشترک انجامید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نشست کمیته بحران تشکیل شد.

به گزارش بورس نیوز، در این عملیات که به منظور سوخت‌رسانی مطلوب زمستانی در شهر گرگان انجام شد، پس از اعلام شرکت ملی گاز استان مبنی بر وقوع ایراد فنی در خطوط اصلی گازرسانی که به قطع گاز ۴۰۰۰ مشترک انجامید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نشست کمیته بحران تشکیل شد.

سپس در این کمیته مسئله کاملا تشریح و موقعیت جغرافیایی از طریق نقشه و با مشاهده تصاویر ویدئویی آنلاین بررسی شد و در ادامه، با عزیمت مدیران استانی به محل قطع گاز، به‌صورت میدانی وضع بررسی و دستورات مقتضی صادر شد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان نیز به منظور کاهش آثار قطع گاز و تامین سوخت، به اعزام چهار دستگاه خودرو حاوی نفت سفید، نفت‌گاز و کپسول گاز مایع به عنوان سوخت جایگزین و توزیع سوخت بین متقاضیان مبادرت کرد.

عیسی افتخاری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گلستان در سخنانی پس از این عملیات آزمایشی تاکید کرد: متولیان تامین انرژی، ضامن امنیت انرژی هستند و مردم برای تامین سوخت هیچگونه دل‌نگرانی نداشته باشند.

وی وفاق، همدلی و هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط با کارگروه تامین سوخت استان را ضامن تحقق پایداری در تامین سوخت مورد نیاز مردم در شرایط عادی و اضطراری عنوان کرد.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: