کد خبر : ۱۸۶۴۱۳
مدیرامور فروش گروه صنعتی بارز در گفت و گو با بورس نیوز خبرداد:
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
مدیرامور فروش گروه صنعتی بارز گفت: در سال آینده چندین سایز جدید در گروه خانواده suv به سبد محصولات این شرکت اضافه می شود.

افزایش حجم تولید محصولات بارز در سال آینده

علیرضا یحیی‌زاده مدیرامور فروش گروه صنعتی بارز به بورس‌نیوز گفت: با وجود همه محدویت‌های موجود، گروه صنعتی بارز در سال جاری از نظر حجم تولید و فروش نسبت به سال گذشته رشد 6 تا 10 درصدی را تجربه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: براساس تصمیم سازمان حمایت مبنی بر افزایش قیمت محصولات از آذرماه، تاکنون حجم فروش این شرکت نسبت به سال گذشته 25 درصد و از نظر تناژی و تعداد با رشد 6 درصدی مواجه شده است.

وی با بیان اینکه در سال آینده چندین سایز جدید در گروه خانواده suv به سبد محصولات این شرکت اضافه می‌شود، افزود: اکنون 9هزار حلقه از تایرهای رادیال سواری در سایت سنندج و 11500 حلقه نیز در سایت کرمان تولید می‌شود که براساس پیش بینی‌ها حجم تولید این محصول در سال آینده افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: در سال آینده با راه‌اندازی چندین سایز جدید، تولید رادیال سواری در سایت سنندج و کرمان به 25 هزار حلقه در روز افزایش می‌یابد.

مدیرامور فروش گروه صنعتی بارز افزود: اکنون به طور متوسط هر روز 1100 حلقه تایر TBR (تایرهای رادیال باری) توسط این شرکت تولید و توزیع می‌شود.

وی بابیان اینکه سهم بارز در تولید این محصولات حدود 27 درصد است،ادامه داد: ولی سهم این شرکت در گروه محصولات مختلف، متفاوت بوده و حدود 43 تا 45 درصد تولید تایر کشور به گروه صنعتی بارز اختصاص دارد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: