کد خبر : ۱۸۶۷۳۲
ارائه آمار و عملکرد شعب زیر مجموعه؛
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
جلسه هم اندیشی روسای شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان با حضور مدیر امور شعب استانها، مدیر منطقه و روسای شعب استانهای فوق برگزار شد.
به گزارش بورس نیوز، در ابتدای این جلسه رئیسی مدیر شعب استانهای البرز، قزوین و زنجان شرح جامعی از آمار و عملکرد شعب زیر مجموعه در سه ماهه اخیر را ارائه کرد.

در ادامه حسینی کناروئی مدیر امور شعب استانها، به ارزیابی عملکرد و نقاط قوت و ضعف شعب زیرمجموعه این مدیریت پرداخت و اظهار داشت: در شبکه بانکی انتظار از همکاران بانکهای خصوصی به شکل دیگریست زیرا بنظر می رسد کارمندان بانکهای خصوص چابکتر و توانمندتر از کارمندان دیگر بانکها و بنگاههای مالی باشند و بالطبع با عنایت به جوان بودن پرسنل بانک ایران زمین، انتظار می رود پتانسیل و انگیزه کارکنان این مجموعه بالاتر باشد.

وی افزود: استان البرز بدلیل مجاورت به تهران از یک طرف و همچنین استقرار در کانون شهرها و شهرک های صنعتی البرز و قزوین از سوی دیگر دارای ظرفیتها و پتانسیل های بسیار خوبی در زمینه صدور ضمانتنامه و جذب منابع است.

حسینی گفت: در شرایط و بازار رقابت شدید اقتصادی امروزی، بانکی موفق است که روسای موفق و مسئولیت پذیر و علاقه مند داشته و این حس و روحیه را به کارمندان زیرمجموعه خود نیز منتقل نماید، که این امر نهایتا باعث ایجاد تغییرات مثبت در آمار و عملکرد شعبه خواهد داشت.

در پایان روسای شعب به بیان مسائل خود را با مدیریت امور شعب استانها در میان گذاشتند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: