کد خبر : ۱۸۶۷۵۱
مدیر استانی بانک ایران زمین:
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
گردهمایی سراسری معاونین و تحویلداران شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری با هدف ابلاغ مفاد همایش سراسری تهران با حضور مدیر استان، معاونین و تحویلداران شعب برگزار شد.
به گزارش بورس نیوز، محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان،قم،مرکزی و چهارمحال و بختیاری با ارج نهادن زحمات کلیه عزیزان مراتب تقدیر تشکر از سوی مقام محترم مدیریت عامل بانک در همایش روسای شعب سراسر کشور را ابلاغ و با تشریح مفاد همایش در خصوص تلاش های چند ماه گذشته و همت صورت گرفته نکاتی را یادآور و کار تیمی را ارزشمند عنوان و ایجاد هماهنگی جهت تحقق اهداف را بیش از پیش مهم و یکی از اصول پیشبرد آن برشمرد و گفت باید به درستی در مسیر مشخص شده گام برداشته و زمینه لازم جهت موفقیت بانک را در دستیابی به چشم اندازها را هموار کرد.

وی در ادامه با اشاره به موانع پیش رو، فرصت ها و تهدیدها ایراد سخن گفت و با حساس دانستن شرایط کنونی، رشد صورت گرفته را لازم ولی کافی ندانست و وجود نیروی انسانی قوی در استان را عامل اصلی و تاثیر گذار در رشد و جذب منابع عنوان و از همه همکاران خواست با توجه به وظیفه سنگینی که بر عهده فرد فرد همکاران گذاشته شده در حد انتظارات مدیران و سهامداران و اولیای گرامی بانک حرکت و به آرمان های بانک دست پیدا کند.

مدیر منطقه ای بانک ایران زمین ضمن تشریح زمینه های فعالیت بانک در بخش های متنوع و مختلف افزود: برای تثبیت و تقویت بنیه های مورد نیاز بانک باید تلاش مضاعفی با چاشنی کار مقرون به صرفه و به عنوان یک بنگاه اقتصادی به اصل انتفاع و حصول آن جهت تداوم فعالیت نگاه متفاوتی ترسیم داشت.

سبزواری اظهار کرد: اهداف جدیدی تا پایان سال به شعب ابلاغ شده لیکن شروطی بر این مهم از قبیل: تعیین مبلغ ریالی، رشد حداقل ده درصدی نسبت به منابع آذر ماه و تحقق 150درصدی هدف آذرماه، تا پایان سال موثر بوده و رسیدن به این امر اساسی را در سایه برنامه ریزی، هم اندیشی و همت والادر جهت دستیابی به اهداف ضروری دانست.

همچنین در ادامه به تشریح رهنمود های مدیر عامل پرداخت و ایام حساس پیش رو را بسیار مهم عنوان و تلاش در جهت دستیابی به شعب 1000 میلیاردی را از ضروریات دست یافتنی عنوان و افزود: با توجه به تدابیر صورت گرفته انتصاباتی در راستای ارزش آفرینی و زمینه سازی رشد جوانان فراهم شد، لیکن انتظار می رود با همت و کوشش شبانه روزی در ایام باقی مانده تا پایان سال و دستیابی به اهداف ابلاغی پاسخ مناسبی به اعتماد مدیران بانک داده شود. وی همچنین تجهیز منابع ارزان قیمت را در راستای جهش بانک مهم و تعیین کننده برشمرد و افزود: باید همکاران رویکرد بانک را پیگیری کرده و اشراف به آن داشته و استراتژی را شناخته و برای تحقق آن زمان صرف گردد و در این زمینه آموزش لازم نیز مد نظر قرار گیرد.

وی با بیان ضرورت اهمیت ویژه به مبحث مطالبات غیر جاری بانک و راهکارهای جلوگیری از ایجاد مانده در سرفصل های مطالباتی دقت معاونین در این زمینه را راه گشا خواند و گفت: ما به عنوان آینه تمام نمای بانک باید با آراستگی ظاهر و رعایت نظم و انضباط فردی و اجتماعی متمایز عمل کرده و برخورد خوب با مشتری را نمونه ی تاثیر گذار در اذهان مراجعه کنندگان و بهترین ابزار موثر تبلیغاتی دانست.

سبزواری در بخش دوم سخنان خود با تشریح بیانات معاونین عملیات بانکی، بانکداری مدرن و مدیریت امور شعب استانها، تکریم ارباب رجوع را از اصول اولیه بانکها با توجه به پیشینه بنگاه های اقتصادی برشمرد و سرمایه انسانی خوب و متعهد را یک سرمایه بی بدیل برای سازمان دانست، و با تاکید بر لزوم تغییر در بانکداری الکترونیک، آگاهی همکاران در زمینه های مختلف بانکداری دیجیتال را تعیین کننده و راه های رسیدن به این مهم را ارائه سرویس های مناسب و استفاده از تکنولوژی برتر و راهکار برون رفت از عقب افتادگی وجبران آن را توجه به زیر ساخت ها بیان کرد.

وی با اشاره به ضرورت دستیابی به اهداف چشم انداز 1400 ، کسب سهم درصد بیشتر و فراوانی حضور در بانکداری مجازی را زمینه ساز شکوفائی بانکداری دیجیتال و فراهم سازی زمینه سرمایه گذاری دانست و ارائه پیشنهاد در راستای تامین سرویس های الکترونیک مورد نظر مشتریان را بسیار کارگشا و اثر گذار عنوان کرد.

مدیراستان عنوان کرد: استفاده از بلوغ و نبوغ فکری همکاران و همچنین اشراف کامل در زمینه های اطلاعات بانکداری الکترونیک و اطلاع از نحوه عملکرد بانک های رقیب جهت به روز رسانی و تنوع در ارائه خدمات را با توجه حضور97 درصدی مشتریان و 3 درصدی استفاده کنندگان خدمات الکترونیک بسیارحائز اهمیت و راز ماندگاری ، حفظ ارزش ها و دستیابی به اهداف را در تلاش همگان دانست.

سبزواری ضمن تشریح عملکرد شعب در حوزه های مختلف عملیات بانکی ثبات قدم،پیگیری مستمر،خودباوری و ایمان به اهداف را لازمه موفقیت دانست.

در پایان ضمن برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از زحمات آقایان کفعمی،مشتاقیان و پارسی همکاران بازنشسته جلسه پرسش و پاسخ انجام و تنی چند از همکاران به بیان نقطه نظرات پرداخته و از طرف استان جمع بندی لازم صورت گرفت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.