کد خبر : ۱۸۶۸۷۴
وزیر انرژی روسیه گفت:
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
وزیر انرژی روسیه گفت: روسیه به توافق کاهش تولید نفت تولیدکنندگان عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) پایبند است.

به گزارش بورس نیوز، الکساندر نواک اعلام کرد که این کشور نمی‌تواند تولید نفت خود را به‌سرعت به سطح تولید تعیین شده در توافق جهانی کاهش تولید نفت برساند، اما تلاش می‌کند هرچه سریعتر این مسئله را محقق کند.

وی گفت:هنگامی که در ماه دسامبر (۲۰۱۸) درباره این مسئله بحث کردیم، به‌صراحت گفتیم که دستیابی به این شاخص‌ها به زمان نیاز دارد و به طور علنی درباره این مسئله صحبت کردیم.

وزیر انرژی روسیه افزود: ما شرایطی ویژه داریم؛ ما یک دوره زمستانی، دمای پایین و شرایط ویژه آب و هوایی و جغرافیایی تولید داریم، بنابراین به‌طور اصولی، غیر ممکن است که به سرعت تولید را کاهش دهیم.

نواک افزود: به‌طور طبیعی، ما تلاش می‌کنیم هر چه زودتر این کاهش را محقق کنیم؛ روسیه به توافق کاهش تولید نفت تولیدکنندگان عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) پایبند است.

تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک در دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی توافق کردند از یکم ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی برای یک دوره ۶ ماهه، تولید نفت خود را در مجموع یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز کاهش دهند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: