تعداد بازدید : ۷۴۲
کد خبر : ۱۸۷۲۲۴
مدیرعامل شرکت بورس تهران در گفت‌وگو با بورس‌نیوز:‏
۰۵ بهمن ۱۳۹۷
شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان سیصد و بیست و چهارمین شرکتی است که در صنعت خدمات مالی که عرضه اولیه شد.‏

شفافیت شرط ورود به بازارسرمایه/ افزایش 1000 میلیارد تومانی ارزش بازار با عرضه «لوتوس» ‏

علی صحرایی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران در مراسم عرضه اولیه لوتوس پارسیان در گفت‌وگو با بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت:  10 درصد از سهام شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان در بازه قیمتی 195 تا 205 تومان کشف قیمت شد.

وی ادامه داد: عرضه سهام لوتوس پارسیان، حدود 100 میلیارد تومان به ارزش معاملات و 1000 میلیارد تومان نیز به ارزش بازار اضافه کرد.

صحرایی تصریح کرد: «لوتوس» دومین شرکت از صنعت خدمات مالی است که وارد بازار سرمایه می‌شود و مجموعه بورس تهران حضور این تأمین‌کننده مالی را در بازار سرمایه، به فال نیک می‌گیرد.

وی با اشاره به این مطلب که مدیریت قوی مجموعه لوتوس پارسیان امید بازده خوب برای سرمایه‌گذاران خرد را ایجاد کرده است گفت: مجموعه بورس تهران برای عرضه های اولیه تا پایان سال برنامه دارد و در حال حاضر نیز شرکت های بسیاری شرایط هیات پذیرش را پاس کرده و پذیرفته‌شده‌اند. در انتظار بارگذاری اطلاعات این مجموعه‌ها در سامانه کودال هستیم تا پس‌ازآن عرضه اولیه این مجموعه‌ها را استارت بزنیم.

 تأکید کرد: ازنظر سازمان بورس، شفایت اولین شرطی است که یک شرکت برای ورود به بازار باید رعایت کند. این مهم باید سرلوحه کار مدیران مجموعه‌های متقاضی به حضور در بازار سرمایه قرار گیرد.

مدیرعامل بورس تهران تاکید کرد: ازنظر سازمان بورس، شفایت اولین شرطی است که یک شرکت برای ورود به بازار باید رعایت کند. این مهم باید سرلوحه کار مدیران مجموعه‌های متقاضی به حضور در بازار سرمایه قرار گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع آرشیو
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پربیننده ترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
بورس نیوز جدید در راه است
به علت تغییر پلتفرم پایگاه خبری بورس نیوز، این رسانه از ساعت ۱۳:۰۰ امروز یکشنبه ۳ شهریورماه به مدت ۳ ساعت از دسترس خارج خواهد شد.