کد خبر : ۱۸۷۲۲۷
مدیرعامل لوتوس پارسیان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز:‏
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
با توجه به این مطلب که تأمین سرمایه‌ها به‌طورمعمول نیز موظف به داشتن شفافیت هستند، لوتوس پارسیان از افزایش میزان ‏نظارت بر شفافیت کاری خود هراسی ندارد.‏

از شفافیت هراسی نداریم /تمرکز بر فاصله تجهیز تا تخصیص منابع برای حاشیه سود بیشتر

علی تیموری شندی مدیرعامل لوتوس پارسیان در گفت‌وگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه نهادهای مالی مثل تأمین سرمایه‌ها معمولاً تحت نظر سازمان بورس فعالیت می‌کنند و در زمان فعالیت نیز موظف به رعایت شفافیت هستند، مجموعه لوتوس پارسیان نگرانی از بابت شفافیت بیشتر ندارد.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که مکانیزم هایی که در بورس تهران وجود دارد را رعایت کنیم و برای حفظ شفافیت موردنظر بازار سرمایه نیز برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام داده و آمادگی ارائه اطلاعات شفاف به سهامداران را نیز داریم.

تیموری با تأکید بر برنامه لوتوس برای تداوم سودآوری گفت: شرکت‌های تأمین سرمایه همیشه مجبور به حفظ شرایط کفایت سرمایه خود هستند و یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ این مهم، تنوع فعالیت‌های است که در این‌گونه شرکت‌ها رخ می‌دهد.

وی افزود: برنامه خوبی برای ایجاد تنوع در فعالیت‌های خود داریم و یکی دیگر از رویکردهای ما استفاده از منابع مالی ارزان‌قیمت برای ادامه فعالیت است.

مدیرعامل لوتوس پارسیان تصریح کرد: فاصله ایجادشده بین تجهیز منابع و تخصیص منابع باعث ایجاد حاشیه سود بیشتر برای سرمایه‌گذار و سهامدار خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: