تعداد بازدید : ۱۱۶۹
کد خبر : ۱۸۷۴۴۰
ساعت پنج‌ونیم/ 77؛
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
این روزها رد حالی سخن از ادغام بانکی به میان می‌آید که مهم‌ترین دلیل آن ورشکستگی بانکی عنوان می‌شود اما بانک‌های ایرانی در معرض بادهای خنک استوایی نیز نیستند چه برسد به در معرض گرفتن تلاطم و ورشکستگی چراکه مطرح کردن واژه «ورشکستگی» در اقتصاد کشور ننگ حساب می‌شود، بهتر است بگوییم ادغام، تغییر نام، واگذاری و غیره.
به گزارش بورس نیوز، دیروز از افزایش سرمایه برخی شرکت‌ها سخن گفتیم که نمی‌شود یا اگر هم «قضا و قدر» بخواهد باید تاییدی از سازمان را دریافت کنند، اما امروز یکی از همین قضاوقدرها از سوی یک بانک رخ داد و حال باید نشست و دیدی که آیا آن لابی‌های که اشاره شد، اینجا عملی می‌شود.

جنگ قدرت رو در پیش داریم در طبقات بالای ساختمان خیابان طالقانی و غیره.

هسته‌ای به عمق سفارشات یک‌شبه

سخنگوی راه‌پله‌ها خبری آورده که برخی کارگزاری‌ها گویا سوگلی هستند و نوعی دسترسی داشته که می‌توانند سفارشاتی را در هسته معاملات زودتر بنشانند اما نمی‌دانیم این صداهایی که از راه‌پله آمد واقعی بود یا باگ آن سیستم است مانند قطعی‌های فراوان ؛ اتفاقی که برای این شرکتی که تازه عرضه‌اولیه را تجربه کرد بخاطر اينكه يه كد ٢ بار پشت هم افتاد تماما متوجه شدن و البته باردیگر سخنگو گفته که احیانا در دفعات بعدی هماهنگ ميشوند و جدا جدا کار می‌کنند.
در این رابطه پارچینی گویا گفته که بررسی الگوریتم ارسال سفارش‌ها در حال انجام است تا از صحت معاملات این شرکت اطمینان حاصل شود.

پاسخگویی شگرف یا فرار رو به جلو

از قدیم می‌گفتند که اگر بدهکاری، جلوی طلبکار سرت را پایین بی‌انداز اما؛ جالبه که قشر خودروساز جاده‌مخصوصی‌ در قبال تعهد نه‌تنها پاسخگو نیستند بلکه دمبال دمپایی ابری خیس به‌عنوان یک آپشن جدید می‌گردند تا طلبکاران را نوازشی دهند که دیگر طلبکار نباشند.
با چنین اقدامی، بنز و بی‌ام‌و سکته دوم مشتری‌مداری را زده و دنبال دومین چارتر برای ورود به کلاس‌های آموزشی مشتری‌مدار خودروسازان بنشینند.

اما در گروه خودرویی‌ها انتظار داشته که در نمادهای قطعه‌ساز با توجه به انتشار خبر افزایش 70درصدی شرکت‌های قطعه‌ساز شاهد افزایش تقاضا باشیم چراکه همانطور در روزهای قبل عنوان شد انتظار روند صعودی شارپ در نمادهای خودروساز دور از ذهن بنظر می‌رسد.

خبرهایی از گروه «پ»

در نمادهای گروه پتروشیمی و پالایشی روندی متعادل و کم حجم حتی در محوده منفی دور از ذهن نیست و باید همچنان منتظر تکمیل فاز استراحتی نمادهای این دوگروه پرطرفدار در بازار باشیم.
نمادهای گروه سیمان با توجه به مصوبه جدید ارزی بر خلاف مصوبه قبلی موسوم به قانون پیمان سپاری ارزی الزامی به ارائه ارز صادراتی خود ندارند و با توجه به افزایش صادرات این شرکتها همچنان شاهد تقاضای مناسب در این نمادها هستیم.این در حالیست کهصنعت سیمان با توجه به رکود حاکم در اقتصاد کشورمان در بازار داخلی شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند.
فردوسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
خسته نباشید و خدا قوت. فقط در خواستی داشتم که اگه برایتان مقدور باشد مطلبی در مورد افزایش سرمایه دی و پیش بینی شما از موافقت یا عدم آن توسط سازمان منتشر کنید. ممنون
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: