کد خبر : ۱۸۷۴۷۹
گزارش عملکرد این فولادی بررسی شد؛
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
با توجه به اینکه بخش عمده ی فروش این شرکت، به صورت صادراتی محقق می‌گردد، محدودیت‌‌های صادرات در بخش صنعت فولاد، اثرات مهمی در سودآوری آن خواهد داشت.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بر اساس گزارش عملکرد دی ماه، موفق به فروش بیش از 100 هزار تن انواع شمش داخلی و صادراتی شده تا به این ترتیب، جمع مقادیر فروش شمش این شرکت از ابتدای سال تا پایان دی ماه به بیش از 795 هزار تن برسد.

نکته قابل توجه در گزارش دی ماه شرکت، افت محسوس نرخ‌‌های فروش به ویژه در بخش صادراتی است. نرخ فروش هر تن شمش صادراتی شرکت با بیش از 25 درصد کاهش نسبت به آذر ماه، به 33 میلیون ریال رسیده و نرخ فروش شمش داخلی نیز با 12درصد کاهش به 27.8میلیون ریال به ازای هر تن محصول رسیده است.

با توجه به اینکه بخش عمده فروش این شرکت، به صورت صادراتی محقق می‌گردد، محدودیت‌‌های صادرات در بخش صنعت فولاد، اثرات مهمی در سودآوری آن خواهد داشت.

افت نرخ های فروش در گزارش دی ماه «کاوه»

جمع تجمیعی مقادیر و درآمدهای عملیاتی شرکت از ابتدای سال تا پایان دی ماه، به ترتیب 795 هزار تن انواع شمش و 26.900 میلیارد ریال است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، به ترتیب 10 درصد و 100 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: