کد خبر : ۱۸۷۴۸۹
مدیرعامل پتروشیمی کارون گفت:
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
مدیرعامل پتروشیمی کارون گفت: پتروشیمی کارون به عنوان نخستین تولیدکننده ایزوسیانات‌ها در خاورمیانه، سهم ۱۰۰ درصدی در تامین TDI (تولوئن دی ایزوسیانات) خاورمیانه دارد.

به گزارش بورس نیوز، علیرضا صدیقی‌زاده در آستانه ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پتروشیمی کارون به عنوان نخستین تولیدکننده ایزوسیانات‌ها در خاورمیانه، سهم ۱۰۰ درصدی در تامین TDI )تولوئن دی ایزوسیانات) خاورمیانه دارد.

وی با اشاره به اینکه با اولویت تامین نیاز داخل، ۵۰ درصد TDI پتروشیمی کارون صادر می‌شود، افزود: ۱۰۰ درصد نیاز TDI کشورهای همسایه توسط پتروشیمی کارون تامین می‌شود.

مدیرعامل پتروشیمی کارون به سهم ۳۰ درصدی این شرکت برای تامین MDI کشور اشاره و اظهار کرد: امیدواریم براساس برنامه تا سال ۹۹ سهم ۱۰۰ درصدی در تامین این محصول را در کشور کسب کنیم.

صدیقی‌زاده با بیان اینکه ماهیت صنعت پتروشیمی به گونه‌ای است که نمی‌تواند خارج از حوزه‌هایی که بانک مرکزی تعیین می‌کند، حرکت کند، افزود: ارز حاصل از صادرات پتروشیمی کارون با نرخ تعیین شده از سوی بانک مرکزی به سامانه نیما واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پتروشیمی کارون زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس است، گفت: این هلدینگ به دنبال تدوین دستورالعمل‌هایی برای یکسان‌سازی و کاهش تفاوت پرداختی حقوق و دستمزد میان قراردادهای مستقیم و پیمانکار است.

به گفته مدیرعامل پتروشیمی کارون، ۱۱۰۰ نفر در پتروشیمی کارون مشغول به کار هستند که ۴۵۰ نفر دارای قرارداد مستقیم و بقیه نیروهای پیمانکار هستند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: