تعداد بازدید : ۸۴۳
کد خبر : ۱۸۷۹۰۸
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی طرح‌های گازرسانی شامل خط لوله انتقال گاز کهنوج - جیرفت به همراه سه شهرستان و ۷۸ روستا، دو شهرک صنعتی و یک جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (CNG) در جنوب استان کرمان با هزینه‌ای بیش از ۵ هزار میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش بورس نیوز، منوچهر فلاح درباره گازرسانی پایدار در فصل زمستان و گازرسانی در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: استان کرمان ۷۱ شهر دارد که همه آنها قابلیت گازرسانی دارند و تاکنون ۵۳ شهر از نعمت گاز برخوردار شده‌اند. اکنون چهار شهر برای اجرای گازرسانی در مرحله انتخاب پیمانکار و یک شهر در مرحله طراحی قرار دارد که بر این اساس ضریب نفوذ گازرسانی شهری استان کرمان ۹۳ درصد است.

وی ادامه داد: استان کرمان ۴ هزار و ۸۰۷ روستا دارد که از این میان، ۳ هزار و ۱۱ روستا قابلیت گازرسانی دارند و اکنون یک هزار و ۳۸ روستا از نعمت گاز بهره‌مند هستند. ۱۰۸ روستا نیز برای دریافت گاز در مرحله انتخاب پیمانکار و ۲۴۴ روستا در دست اقدام هستند. ضریب نفوذ گازرسانی روستایی کرمان ۴۲ درصد است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان افزود: استان کرمان ۱۷ هزار و ۷۰۰ کیلومتر شبکه انتقال، تغذیه و توزیع گاز دارد و تاکنون موفق به گازرسانی برای پنج نیروگاه شده است، همچنین عملیات گازرسانی برای سه نیروگاه دیگر نیز در دست اقدام است.

وی تاکید کرد: 762 صنعت در استان کرمان به شبکه گاز طبیعی متصل شده‌اند و یکصد صنعت دیگر نیز به‌زودی از گاز بهره‌مند خواهند شد. از این میان، ۲۹۲ صنعت از مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر دریافت تسهیلات ۲۴۰ میلیون تومانی برای گازرسانی استفاده کرده‌اند.

فلاح درباره تشکیل کمیته مقاوم‌سازی نیز توضیح داد: شرکت گاز استان کرمان با تشکیل کمیته مقاوم‌سازی همواره توجه خود را به نگهداشت و مقاوم‌سازی شبکه گاز استان معطوف کرده است، همچنین با انجام عملیات تعمیرات اساسی سالانه و موردی و نیز پایش مداوم خطوط از بروز هرگونه مشکل در شبکه گاز استان جلوگیری می‌کند. نشت‌یابی سالانه خطوط تغذیه و انشعابات نیز به همراه عملیات شناسایی مناطق پرخطر از جمله اقدام‌های شرکت گاز استان کرمان برای حفظ سلامت و امنیت شبکه گاز استان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به اقدام‌های انجام شده گفت: در آغاز فصل سرما، شرکت گاز استان کرمان به مردم اطمینان خاطر داده است که زمستان امسال را بدون نگرانی برای قطع یا افت فشار گاز خواهند گذراند.

وی افزود: همانند سایر شرکت‌های گاز استانی، شرکت گاز استان کرمان نیز برای توسعه شبکه گازرسانی به همکاری سازمان‌های مرتبط مانند استانداری، اداره کل راه و شهرسازی، سازمان میراث فرهنگی و اداره کل منابع طبیعی برای صدور مجوزهای لازم نیاز دارد.

فلاح بیان کرد: در ۹ ماه امسال، ۵ میلیارد و ۷۹۶ میلیون مترمکعب گاز در این استان مصرف شده و پیش‌بینی می‌شود در سه ماه پایانی سال، ۲ میلیارد مترمکعب گاز از سوی مشترکان مصرف شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: هم‌زمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری و بیژن زنگنه، وزیر نفت، طرح‌های گازرسانی شامل خط لوله انتقال گاز کهنوج - جیرفت به همراه سه شهرستان و ۷۸ روستا، دو شهرک صنعتی و یک جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (CNG) در جنوب استان کرمان با هزینه‌ای بیش از ۵ هزار میلیارد ریال افتتاح شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: