تعداد بازدید : ۷۰۷
کد خبر : ۱۸۸۱۳۴
رئیس فروش رنگ های صنعتی کانسای ایران خبر داد:
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
بیش از 10 سال است که مهمترین تامین کننده رنگ های خودروسازان بزرگ مثل ایران خودرو کرمان موتور و مدیران خودرو هستیم .

مجتبی رسولی رئیس فروش رنگ های صنعتی و دکوراتیو شرکت رنگ کانسای ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت رنگ کانسای ایران زیرمجموعه مستقیم شرکت رنگ کانسای ژاپن قرار دارد که بیش از 100 سال سابقه تولید انواع رنگ در دنیا دارد.

وی ادامه داد: شرکت کانسای ژاپن در سال 1918 تاسیس شده و هم اکنون در40 کشور دنیا حضور دارد.

رسولی تصریح کرد: در خاورمیانه هم زیرمجموعه کانسای میدلیست در دوبی، کانسای ایران در سال 1388 افتتاح شد و در حال حاضر مشغول تولید رنج وسیعی از رنگ های مختلف مثل رنگ های خودرویی، رنگ های صنعتی و پوشش محافظتی، رنگ های ساختمانی و دکوراتیو و سایر رنگ هایی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، است.

وی در مورد تولید رنگ های خودرویی نیز گفت: ما بیش از 10 سال است که مهمترین تامین کننده رنگ های خودروسازان بزرگ مثل ایران خودرو کرمان موتور و مدیران خودرو هستیم . با بسیاری از قطعه سازان داخلی همکاری می کنیم و رنگ هایشان را تامین کردیم. مخصوصا در پوشش های سی ای دی پوشش اولیه رنگ های خودروسازی انحصارش کاملا در دست شرکت ما است.

این فعال صنعت رنگ افزود: تولید رنگ های تعمیراتی خودرو را هم مدتی است که گسترش دادیم و در حال حاضر در حال تولید انبوه آنها و تجاری سازی هستیم تا بتوانیم در چندماه آینده به وفور به بازار عرضه کنیم. بحث پکیجینگ و لیبلینگ آن هم انجام شده و در چند هفته آینده کاملا وارد بازار می شود تا بتوانیم یک محصول باکیفیت و با تکنولوژی و فرمولاسیون کانسای ژاپن در بازار عرضه کنیم.

وی در مورد تاثیر تحریم ها بر ادامه فعالیت این شرکت ژاپنی در ایران نیز گفت: قطعا تحریم ها یکسری مشکلات ایجاد کرده است. از جمله اینکه در صنعت تولید رنگ ما یکسری ادتیوها و رماتیریال مان ممکن است آمریکایی و اروپایی باشند. غیر از حوزه خود کانسای که یک سری متریال خود ژاپن را استفاده می کنیم اما بعضی اوقات مواد آمریکایی و اروپایی استفاده می شود. اما چون کانسای یک مجموعه ای است که به صورت شبکه ای در دنیا وجود دارد از طریق کانسای مالزی، کانسای میدلیست و... یکسری متیریالمان را تامین می کنیم اما مشکل ما این بخش کار نیست.

رسولی تاکید کرد: مشکل ما بیشتر بوروکراسی داخل کشور است که برای تخصیص ارز، ثبت سفارش و برای ترخیص کالای خودمان از گمرکات داخلی به مشکل برخوردیم. البته تا جایی که وزارت صنعت توانسته کمک کرده و توانستیم مواد اولیه مان را وارد کنیم. اما اگردر این زمینه دولت بیشتر با تمام صنایع داخلی از جمله تولید رنگ همکاری کند ما بهتر می توانیم خدمات را به مشتریان ارائه کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: