تعداد بازدید : ۴۳۱
کد خبر : ۱۸۸۲۵۲
مدیر منطقه فارس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت:
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
مدیر منطقه فارس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: همسو با سیاست‌های شرکت و استفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار در بخش عرضه فرآورده‌های نفتی، این منطقه ۳۸۰ میلیارد ریال جذب سرمایه در این حوزه داشته است.

بهره برداری از 11 جایگاه سوخت در استان فارس

به گزارش بورس نیوز، امیر بنی‌کریمی، مدیر منطقه فارس گفت: همسو با سیاست‌های شرکت و استفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار در بخش عرضه فرآورده‌های نفتی، این منطقه ۳۸۰ میلیارد ریال جذب سرمایه در این حوزه داشته است.

وی با اشاره به اجرای طرح «ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت» در منطقه، هدف از تشکیل این شرکت‌ها را ارائه خدمات و سوخت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم عنوان کرد و افزود: از طریق این جایگاه‌ها که در شیراز، استهبان، لارستان، نورآباد، اقلید، بوانات و کازرون به بهره‌برداری رسیده، زمینه اشتغال ۱۲۰ نفر فراهم شده است.

مدیر منطقه فارس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، تسهیل و تسریع در ارائه تسهیلات برای سرمایه‌گذاران را از رویکردهای مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عنوان کرد و افزود: با هماهنگی سازمان‌ها و اداره‌های ذی‌ربط هم‌اکنون در سطح استان فارس تعدادی جایگاه در دست احداث است که از پیشرفت فیزیکی ۲۰ تا ۹۰ درصدی برخوردارند.

بنی‌کریمی تاکید کرد: همسو با برنامه‌های شرکت درباره پیشگیری از توزیع خارج از شبکه فرآورده، هماهنگی‌های لازم بین نواحی و واحدهای ستاد پیرامون کنترل و نظارت بیشتر بر جایگاه‌ها، مصرف‌کنندگان عمده و جزء انجام شده است.

وی در پایان تصریح کرد: بازرسان با حضور مستمر در مبادی عرضه به‌طور مرتب و جدی در حال بررسی زنجیره عرضه سوخت در استان هستند و تلاش می‌کنند تخلف‌های احتمالی در این زنجیره را به حداقل ممکن برسانند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: