تعداد بازدید : ۵۲۶
کد خبر : ۱۸۸۲۵۹
توسط شرکت پایانه های نفتی ایران انجام می شود؛
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه ۹۰ درصد تعمیرات گوی‌های شناور کشور از سوی شرکت پایانه‌ها راهبری می‌شود، گفت: شرکت پایانه‌های نفتی در این زمینه صاحب سبک است و توانسته‌ایم این فرآیند را بومی کنیم و آمادگی ارائه مشاوره در این زمینه را داریم.

90درصد تعمیرات گوی‌های شناور کشور

به گزارش بورس نیوز، عباس اسدروز اظهار کرد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حوزه خدمات فنی و مهندسی منحصربه‌فرد است، به‌طوریکه در بخش دریایی در سامانه‌های راهنمای کشتی شاید تنها جایی باشد که پایلوت کشتی را خود شرکت انجام می‌دهد و نیروهای متخصص نیز برای آینده آموزش دیده‌اند.

وی افزود: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی همه نیروهای راهنمای کشتی از کشورهای غhttp://www.boursenews.irربی و شرقی در پایانه مهم و حیاتی حضور داشتند و حتی حاضر به انتقال این علم به کارمندان شرکت ملی نفت ایران نبودند، اما با اتکا به توان نیروی کار داخلی توانستیم از این انحصار خارج شویم.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه ۹۰ درصد تعمیرات گوی‌های شناور کشور از سوی شرکت پایانه‌ها راهبری می‌شود، ادامه داد: شرکت پایانه‌های نفتی در این زمینه صاحب سبک است و توانسته‌ایم این فرآیند را بومی کنیم و آمادگی ارائه مشاوره در این زمینه را داریم.

وی همچنین به تنوع سیستم‌های اندازه‌گیری در شرکت پایانه‌ها اشاره کرد و گفت: مجهزترین و متنوع‌ترین سامانه‌های میترینگ در این شرکت وجود دارد.

اسدروز همچنین درباره عملیات‌ ترمیم خطوط لوله تحت اختیار این شرکت گفت: برای ارزیابی وضع خطوط لوله به‌ویژه خطوط لوله زیردریایی، پروژه بازرسی خارجی و داخلی خطوط لوله را انجام دادیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: