تعداد بازدید : ۶۷۴
کد خبر : ۱۸۸۶۹۰
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی مطرح کرد:
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: باوجود مشکلات دسترسی به ارز نیمایی برای شرکت‌های هواپیمایی با هماهنگی‌های انجام شده نرخ بلیت پروازهای داخلی در آستانه سال نوی خورشیدی تغییر نخواهد کرد.

ثابت ماندن نرخ بلیت پروازهای داخلی در سال نو

به گزارش بورس نیوز، مقصود اسعدی سامانی درباره مشکلات ارز نیمایی برای شرکت‌های هواپیمایی اظهار کرد: باوجود مشکلات دسترسی به ارز نیمایی برای شرکت‌های هواپیمایی با هماهنگی‌های انجام شده نرخ بلیت پروازهای داخلی در آستانه سال نوی خورشیدی تغییر نخواهد کرد. شرکت‌های هواپیمایی در آذرماه سال جاری آخرین تغییر نرخ بلیت پروازهای داخلی را اعلام کردند و بازه‌ای به عنوان کف و سقف قیمت بلیت در نظر گرفته شده که بلیت پروازهای نوروزی هم در همان بازه تعیین می‌شود.

وی ادامه داد: اطلاعات درباره آخرین تغییر نرخ پرواز در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی بارگذاری شده و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این سایت از قیمت بلیت پرواز اطمینان حاصل کنند. در تعطیلات سال نو 140 فروند هواپیما در پرواز‌های برنامه‌ای و فوق‌العاده مسافران را جابه‌جا می‌کنند و شرکت‌ها تمام توانمندی‌شان را برای پاسخگویی به مردم در این ایام به کار خواهند گرفت. در تعطیلات بهمن ماه تهیه بلیت از سایت‌های نامعتبر و صدور بلیت جعلی توسط این سایت‌ها برای مسافران مشکلاتی ایجاد کرد. سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی پیوندی را برای اعتبارسنجی بلیت راه‌اندازی کرده که مسافران می‌توانند با مراجعه به آن از اصل بودن بلیت اطمینان خاطر حاصل کنند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی ادامه داد: مشکلات مربوط به سوخت‌رسانی پروازهای ایرانی در فرودگاه‌های برخی کشورها با تدابیری که اجرا شد، رفع شده و انجام پروازهای خارجی از مبدا ایران تحت تاثیر قرار نگرفته با این حال همچنان محدودیت‌های بین‌المللی وجود دارد.

اسعدی سامانی گفت: از سوی دیگر به دلیل افزایش هزینه‌های سفر و کاهش قدرت خرید مردم احتمال کاهش میزان مسافر در نوروز آینده وجود دارد. در نوروز سال 97 تعداد مسافران نسبت به نوروز 96، 8 درصد کاهش یافت اما درسال جاری در 10 ماهه گذشته از سال، پرواز‌های داخلی 18 درصد کمتر شده است. امیدواریم در ادامه در سال 98 با اجرایی کردن تصمیم‌های درست در حوزه حمل و نقل هوایی و تدابیر مناسب به وضعیت بهتری از شرایط سال 97 برسیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: