تعداد بازدید : ۷۰۰
کد خبر : ۱۸۸۸۰۷
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس مطرح کرد:
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
دام مولد به عنوان سرمایه ملی و ذخیره ژنتیکی کشور محسوب می‌شود، قاچاقچیان دام مولد به دنبال سوداگری و سودجویی هستند و به کشور خیانت می‌کنند.

دام مولد به عنوان سرمایه ملی کشور

به گزارش بورس نیوز، علی اکبری در خصوص قاچاق دام مولد از کشور، گفت: دام مولد به عنوان سرمایه ملی و ذخیره ژنتیکی کشور محسوب می‌شود، قاچاقچیان دام مولد به دنبال سوداگری و سودجویی هستند و به کشور خیانت می‌کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار داریم نهادهای ناظر، مرزبانی، وزارت کشور و وزارت جهاد کشاورزی قاچاق دام مولد از کشور را کنترل و مدیریت کنند، تصریح کرد: بخش از افزایش قیمت‌ گوشت قرمز در بازار ناشی از التهابات و جو روانی است، با توجه به میزان واردات گوشت قرمز منجمد و گرم و همچنین دام زنده نباید نباید افزایش قیمت محسوسی وجود داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جو روانی موجود در جامعه باعث بروز بخش زیادی از افزایش قیمت گوشت قرمز شده است و مبنای منطقی و اقتصادی ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه قاچاق دام مولد نمی‌تواند تاثیری در میزان تولید لبنیات داشته باشد، خاطرنشان کرد: لبنیات تولیدی کشور عمدتا از دام‌های سنگین مانند گاو تامین می‌شود لبنیات دام‌های سبک خود مصرفی است و دامداران بخش محدودی از آن را وارد بازار می‌کنند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: