کد خبر : ۱۸۸۹۳۶
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار انجام می شود؛
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت واسط مالی آبان یکم (با مسئولیت محدود) به عنوان ناشر، اقدام به انتشار صکوک اجاره به مبلغ هزار میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران به منظور خرید ۳۶۷ عدد واگن باری از بانی اوراق (شرکت ریل‌پرداز سیر) و اجاره به شرط تملیک آن‌ها به وی می‌کند.

به گزارش بورس نیوز، با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت واسط مالی آبان یکم (با مسئولیت محدود) به عنوان ناشر، اقدام به انتشار صکوک اجاره به مبلغ هزار میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران به منظور خرید ۳۶۷ عدد واگن باری از بانی اوراق (شرکت ریل‌پرداز سیر) و اجاره به شرط تملیک آن‌ها به وی می‌کند.

این اوراق ۵ ساله و با نرخ اجاره بهای ۱۶ درصد است که طی 3 روز و به روش حراج از طریق شرکت فرابورس ایران به عموم عرضه خواهد شد. همچنین، اجاره بهای مربوطه، هر 3 ماه یک بار توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به عنوان عامل پرداخت به حساب دارندگان اوراق واریز می‌شود.

ضامن این اوراق، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران است. شرکت تامین سرمایه تمدن(سهامی خاص) نیز مسئولیت بازارگردانی و تعهد پذیره‌نویسی این اوراق را بر عهده دارد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: