تعداد بازدید : ۹۵۹
کد خبر : ۱۸۹۳۰۳
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
در حال حاضر گروه‌های بانکی منتظر خبرهای خوشی بوده و شاید این گروه در روزهای پایانی سال اتفاقات خوشی را رقم بزند.

کیارش هومن، مدیرعامل کارگزاری توسعه سهند درباره وضعیت پتروشیمی ها و گروه فلزات  بیان کرد: نگاهم مثبت است. زیرا شرکت‌های پتروشیمی و فلزات به خاطر اینکه منبع صادرات دارند امکان رشد سودآوری وجود دارد.

وی با ارزیابی گروه خودرویی‌ها اظهارکرد: اخبار منتشره در خصوص صنایع خودروسازی و پرداخت مطالبات قطعه‌سازان موجبات خوش‌بینی نسبت به وضعیت خودرو را فراهم آورده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر گروه‌های بانکی منتظر اعلام خبرهای خوشی بوده که احیانا تا پایان سال برای آنها رقم خواهد خورد.

هومن با تأکید بر اینکه درمجموع بازار در وضعیت تعادل قرار دارد، افزود: اکنون با توجه به شرایط اقتصادی کشور نباید شاخص بازار روند صعودی یا نزولی را تجربه کند.

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه فلزی‌ها در بازار جان گرفتند، گفت: سهام شرکت‌های فلزی ارزشمند بوده و با توجه به قیمت ونسبت قیمت به درآمداین سهم می‌توان گفت که سهام این شرکت‌ها در وضعیت مطلوبی برای خرید قرار دارد البته تغییرات قیمت جهانی محصولات این گروه نیز در وضعیت سهام این شرکت تأثیرگذار است.

وی تأکید کرد: پیش‌بینی‌ها از آینده قیمت جهانی مس، رشد اقتصادی جهان و تقاضای جهانی چین در سهام این شرکت تأثیرگذار بوده اما در حال حاضر قیمت سهام این شرکت مناسب است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: