تعداد بازدید : ۹۳۲
کد خبر : ۱۸۹۴۰۵
در مقایسه با دی ماه همراه شد؛
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
بازار معاملات خریدوفروش مسکن که در بهمن ماه سال جاری تحت تاثیر عوامل مختلف از جمله قرار گرفتن در روزهای پایانی سال با افزایش محسوس حجم معاملات خریدوفروش واحدهای آپارتمان در مقایسه با دی ماه همراه شد هم‌اکنون با عرضه نسبتا مناسب فایل‌های با متراژ 60 تا 120 مترمربع مواجه است.

به گزارش بورس نیوز، بازار معاملات خریدوفروش مسکن که در بهمن ماه سال جاری تحت تاثیر عوامل مختلف از جمله قرار گرفتن در روزهای پایانی سال با افزایش محسوس حجم معاملات خریدوفروش واحدهای آپارتمان در مقایسه با دی ماه همراه شد هم‌اکنون با عرضه نسبتا مناسب فایل‌های با متراژ 60 تا 120 مترمربع مواجه است.

 مشاهده این فایل‌ها نشان می‌دهد عمده این فایل‌ها واحدهای عرضه شده از سوی مالکانی هستند که قصد دارند در بازار معاملات شب عید مسکن با فروش آپارتمان خود، اقدام به خرید واحدی با مشخصات بهتر، سن کمتر، واقع در محله بالاتر، با مساحت بزرگ‌تر و... کنند.

از سوی دیگر در سه سطح قیمتی (مناسب‌تر از عرف منطقه، در سطح قیمت معمول و عرف منطقه یا بالاتر از سطح عرف قیمت منطقه در شرایط فعلی) عرضه شد.

عمده فایل‌های نوساز و کلیدنخورده در سامانه‌های مجازی با رنگ قرمز یعنی فایل گرانقیمت در مقایسه با ارزش واقعی واحد در آگهی‌های روز گذشته فروش مسکن مشخص شدند. هر چند عمده فایل‌هایی که روز گذشته به بازار مسکن عرضه شد به‌عنوان فایل فروش ملک با سطح قیمت متناسب با شرایط روز بازار مسکن معرفی شدند اما در میان این فایل‌ها و در مناطق مختلف فایل‌هایی وجود داشت که با قیمتی مناسب‌تر از سطح عرف منطقه‌ای که در آن واقع شدند به متقاضیان و خریداران بازار پیشنهاد شده بود.

عمده فایل‌های قیمت مناسب نیز واحدهایی هستند که بنا بر چند علت عمده از جمله قدیمی‌ساز بودن یا عدم برخورداری از یکی از امکانات مکمل واحدهای مسکونی همچون انباری، پارکینگ، آسانسور و... با قیمت پیشنهادی مناسب‌تر به بازار ملک عرضه شده‌اند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: