تعداد بازدید : ۶۴۲
کد خبر : ۱۸۹۴۳۵
عضو کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد:
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
عضو کمیسیون انرژی مجلس از موافقت نمایندگان با افزایش 30درصدی سهم استانداردسازی سامانه‌های گرمایشی و سرمایشی مدارس خبر داد.

به گزارش بورس نیوز، احمد مرادی از موافقت نمایندگان با افزایش 30درصدی سهم استانداردسازی سامانه‌های گرمایشی و سرمایشی مدارس خبر داد و گفت: تعدادِ مدارس نیازمند ایجاد، تجهیز و تعویض وسایل سرمایشی و گرمایشی در کشور بسیار است و این کمبود در مدارس برخی از استان‌ها مانند زاهدان و کرمان بیشتر به چشم می‌آید.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در خانه ملت ادامه داد: کمبود وسایل استاندارد گرمایشی مدارس در مناطق سردسیر و وسایل استاندارد سرمایشی در مناطق گرمسیر یکی از معضلات بزرگ کشور است اما دیگر باید به این ضعف غلبه کرد.

وی تاکید کرد: باوجود محدود بودن بودجه دولت برای سال98 با افزایش30درصدی سهم استانداردسازی سامانه‌های گرمایشی و سرمایشی مدارس نمایندگان مجلس موافقت کردند زیرا دانش‌آموزان بسیاری نیز به دلیل استفاده مدارس از وسایل گرمایشی غیراستاندارد آسیب‌ دیده یا حتی جان خود را از دست داده‌اند.

از آنجا که دانش‌آموزان بسیاری نیز به دلیل استفاده مدارس از وسایل گرمایشی غیراستاندارد آسیب‌ دیده و حتی جان خود را از دست داده‌اند نمایندگان باوجود محدود بودن بودجه دولت برای سال98 تصمیم به افزایش30درصدی سهم استانداردسازی سامانه‌های گرمایشی و سرمایشی مدارس گرفتند.

مرادی ادامه داد: در جریان بررسی برنامه بودجه سال 98، هزار میلیارد تومان نیز برای بازسازی مدارس تصویب شد و باتوجه به مصوبات مجلس برای آموزش و پرورش انتظار می‌رود شاهد تغییرات اساسی در امکانات و فضای بیرونی مدارس باشیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه 40 تا 42 درصد کلاس‌های درس هنوز وسایل گرمایشی استاندارد ندارند، اظهارکرد: بخاری‌های قطره‌ای در سراسر کشور جمع شده‌ است اما از بخاری‌های غیراستاندارد هنوز در کلاس‌ها استفاده می‌کنند، بنابراین امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم پیش‌بینی شده در برنامه ششم توسعه و برنامه بودجه سال 98 به وسایل گرمایشی استاندارد تبدیل شوند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: