تعداد بازدید : ۱۵۵۵
کد خبر : ۱۸۹۷۶۰
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
طرح ادغام و از دست دادن شخصیت مستقل این بانک در ماه‌های گذشته منجر به شفافیت عملکرد و کاهش شدید تراز بانکداری این بانک در سال مالی 1397 شده است.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که موضوع ادغام بانک انصار و بانک‌های نظامی در بانک سپه بسیار جدی و در حال انجام است، گزارش فعالیت‌های عملکرد ماهانه بانک انصار نشان از تراز منفی فعالیت‌های بانکداری در عملکرد سال 1397 خود دارد. این بانک در جدیدترین گزارش عملکرد 12 ماه سال جاری خود بیش از 87 میلیارد تومان کسری درآمدهای ناشی از تفاوت درآمدهای حاصل از سود تسهیلات اعطایی و سود سپرده های پرداختنی را روانه سامانه کدال کرده است.

ظاهرا طرح ادغام و از دست دادن شخصیت مستقل این بانک در ماه‌های گذشته منجر به شفافیت عملکرد و کاهش شدید تراز بانکداری این بانک در سال مالی 1397 شده است.

«بانک انصار» با ترازی منفی به استقبال ادغام رفت/ کاهش شدید تراز بانکداری در سال مالی97

لازم به ذکر است، این بانک در 9 ماهه ابتدایی سال مالی 1397، سود خالصی 2294 میلیارد ریالی شناسایی کرده که با توجه عدم کیفیت صورت‌های مالی اعلامی این بانک‌ها در گزارشات حسابرسی نشده میان دوره، به نظر نمی‌رسد این میزان سود چندان قابل اتکا باشد.

نماد «وانصار» از تاریخ 3/05/1397 بنا به شفاف کردن و بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر در حالت تعلیق معاملاتی به سر می برد و با توجه به جدی بودن ادغام با بانک‌های دیگر، خبرها حاکی از خرید سهام این شرکت توسط بازارگردان مرفی شده در قیمت‌های 2088 ریال از سهامداران است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: