تعداد بازدید : ۶۹۳
کد خبر : ۱۸۹۹۸۷
عضو کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد:
۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: رئیس مجلس نسبت به پرداخت خسارات وارد شده به مردم سیل‌زده تاکید کرد. همچنین در این جلسه درباره خسارت‌های وارد شده به مردم اعم از زمین‌های کشاورزی، باغداری، دامداری و حتی مسکن که متضرر شده‌اند؛ گفتند که دولت خسارات را پرداخت می‌کند.

به گزارش بورس نیوز، قاسم ساعدی به سفر رئیس مجلس به خوزستان و بازدید از مناطق سیل‌زده این استان اشاره و اظهار کرد: پس از بازدید رئیس مجلس از سدهای کرخه و دز و همچنین بازدید هوایی از شهرهای دشت آزادگان، شوش و شعیبیه که تحت محاصره سیل هستند جلسه مدیریت بحران در استانداری خوزستان برگزار شده است.

وی افزود: مدیران اجرایی استان در این جلسه گزارشی از وضعیت کمک رسانی و همچنین تدابیری که برای کنترل سیلاب اندیشده شده است را ارائه کردند؛ در ضمن نمایندگان حاضر در جلسه هم مشکلات بوجود آمده ناشی از سیلاب حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند.

ساعدی افزود: رئیس مجلس نسبت به پرداخت خسارات وارد شده به مردم سیل‌زده تاکید کرد. همچنین در این جلسه درباره خسارت‌های وارد شده به مردم اعم از زمین‌های کشاورزی، باغداری، دامداری و حتی مسکن که متضرر شده‌اند؛ گفتند که دولت خسارات را پرداخت می‌کند و مجلس هم در آینده‌ای نه چندان دور برای پرداخت این خسارت‌های گام‌های مهمی برمی دارد و پرداخت این خسارت‌ها را یکی از ضروریات دانستند.

وی ادامه داد: رییس مجلس شورای اسلامی از دولت خواستند که حتما باید برای تامین منابع مالی دامداران منطقه‌های سیل‌زده مانند دشت آزادگان و هویزه که قطب دامداری کشور هستند به عنوان یکی از کارهای مهم تصمیم گیری شود و قول دادند که شخصا این مسئله را پیگیری خواهند کرد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: رئیس مجلس در بخش دیگری از صحبت‌های خود تاکید داشتند که کمک‌های اولیه مثل چادر، پتو، خوراک،پوشاک و ... باید به موقع به مردم سیل‌زده صورت بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: در این جلسه بحث تخصیص منابع فوقالعاده به میان آمد که ریاست بنیاد مسکن در این جلسه قول دادند که وام‌های مسکن و کمک‌های بلاعوض و وام‌های 4 درصد برای مناطق شهری و روستایی سیل‌زده تخصیص بدهند و در این رابطه هم کلیه ی ساختمان‌های خسارت‌دیده از سیل شناسنامه دار خواهند شد و به میزان ضرر و زیان وارد شده، به آن‌ها وام تعلق می‌گیرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: