تعداد بازدید : ۵۴۰
کد خبر : ۱۹۰۰۱۴
مدیرعامل نفت و گاز پارس مطح کرد:
۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
مدیرعامل نفت و گاز پارس گفت: در سال جدید به دلیل محول شدن توسعه میدان‌های گازی جدید شرکت نفت و گاز پارس از جمله میدان گازی کیش، بخش شرقی میدان پارس جنوبی (بلال) و میدان گازی فرزاد و لزوم مدیریت هرچه مطلوب‌تر این پروژه‌ها، فعالیت‌ شرکت نفت و گاز پارس بسیار فشرده‌تر از گذشته خواهد بود.

توسعه میدان های گازی در سال 98

به گزارش بورس نیوز، محمد مشکین‌فام مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مسئولیت‌های جدید این شرکت را برای توسعه میدان‌های گازی در سال ۹۸ تشریح کرد و گفت: امیدوارم شرکت نفت و گاز پارس از آزمون بزرگ توسعه میدان‌های مشترک و صیانت از سرمایه‌های ملی، سربلند و با اقتدار عبور کند.


وی با اشاره به تحقق اهداف تکلیفی وزارت نفت برای توسعه میدان گازی پارس جنوبی در سال گذشته،افزود: سال ۹۷، سال پرمشغله‌ای برای کارکنان شرکت نفت و گاز پارس بود.

مشکین فام خاطرنشان کرد: از حفر و تکمیل ۴۱ حلقه چاه دریایی، هشت ردیف شیرین‌سازی گاز ترش در بخش‌های پالایشگاهی و افتتاح فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی در اسفندماه سال گذشته از اقدامات انجام شده در سال ۹۷ هستند.

مدیرعامل نفت و گاز پارس ادامه داد: با احتساب عملیاتی شدن دو سکوی دریایی از فاز ۱۴ پارس جنوبی، در مجموع در سال ۹۷، ۶ عرشه دریایی در مدار تولید قرار گرفت که رکورد جدیدی در اجرای پروژه‌های پارس جنوبی محسوب می شود.

وی نحوه عملکرد این شرکت را در سال ۹۷ را مورد قبول وزیر نفت دانست و افزود: مقام معظم رهبری نیز در پیام نوروزی سال ۹۸، بهره‌برداری از فازهای پارس جنوبی را مظهر اقتدار ملت ایران و واکنش محکمی در مقابل نقشه‌های دشمنان اعلام کردند که افتخار بزرگی برای یکایک کارکنان شرکت نفت و گاز پارس به شمار می‌آید.

مشکین فام در خصوص مسئولیت‌های جدید این شرکت در سال 98 گفت: با محول شدن توسعه میدان‌های گازی جدید شرکت نفت و گاز پارس از جمله میدان گازی کیش، بخش شرقی میدان پارس جنوبی (بلال) و میدان گازی فرزاد و لزوم مدیریت هرچه مطلوب‌تر این پروژه‌ها، فعالیت‌ها در شرکت نفت و گاز پارس بسیار فشرده‌تر از گذشته خواهد بود.

مدیرعامل نفت و گاز پارس ابراز امیدواری کرد: با تلاش مضاعف در سال ۹۸ و همکاری همه کارکنان، شرکت نفت و گاز پارس همچون گذشته از آزمون بزرگ توسعه میدان‌های مشترک و صیانت از سرمایه‌های ملی، سربلند و با اقتدار عبور کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: