تعداد بازدید : ۵۶۸
کد خبر : ۱۹۰۳۰۳
عضو فراکسیون امید مجلس:
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: به هر حال حقوق مصرف‌کننده‌ها جزو اولویت‌های خودروسازان به شمار نمی‌رود و توجهی به حقوق مردم نمی کنند.

خودروسازان به حقوق مردم توجه نمی کنند

به گزارش بورس نیوز، بهرام پارسایی درباره گرانی خودروها اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت گرانی خودرو در کشور سرسام‌آور است. قطعا در روزهای آینده اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس از انبارهای شرکت‌های خودروسازی بازدید خواهند داشت.

وی افزود: کمیسیون اصل 90 یکسری اطلاعات از انبارهای خودروسازان دارد و از شهروندان هم تقاضا داریم که اگر اطلاعاتی درباره با انبارهای خودروسازان دارند در اختیار کمیسیون متبوع بدهند تا برای رسیدگی به یک اطلاعات کافی دست پیدا کنیم.

نماینده مردم شیراز ادامه داد: مقرر شد که کمیته‌ای از کارشناسان حسابداری و حسابرسی که متشکل از مراجع ذیصلاح است؛ تشکیل شود که کار این کمیته به علت وجود سیلاب در کشور انجام نشد. اما در اسرع وقت اولین رسیدگی ما نظارت و بازرسی از خودروسازان است.

عضو فراکسیون امید مجلس درباره ارزان شدن و پایین آمدن قیمت خودرو توضیح داد: بعید می‌دانم دیگر قیمت خودرو پایین بیاید زیرا خودروسازان به هیچ حرفی تمکین نمی‌کنند و درواقع افسارگسیخته و خودرای هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: به هر حال حقوق مصرف‌کننده‌ها جزو اولویت‌های خودروسازان به شمار نمی‌رود و توجهی به حقوق مردم نمی کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.