تعداد بازدید : ۴۱۱
کد خبر : ۱۹۰۳۳۰
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد:
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: امروز این اطمینان را می‌دهیم که تولیدکنندگان ما با توجه به سیاست‌های ارزی که ابلاغ شده از طریق سامانه نیما و ارز دولتی، نیازشان تامین می‌شود.

تامین نیاز تولیدکنندگان از سامانه نیما و ارز دولتی

به گزارش بورس نیوز، محمد حسینی درخصوص نوسانات ارزی اخیر در سال 98، اظهار کرد: با توجه به تراز ارزی در کشور و همچنین با توجه به میزان واردات کالایی که داریم، پیش‌بینی ما این بود که نه‌تنها قیمت دلار افزایش پیدا نمی‌کند بلکه می‌توان به بازار ارز ثبات بخشید تا تولیدکنندگان بتوانند در سال 98 با توجه به سال رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری بیان کردند به کار خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: نوساناتی که متاسفانه در این روزها اتفاق افتاد براساس تصمیم غیرمنصفانه دولت آمریکا است. شوک ارزی به صورت مقطعی در بازار ارز ما اتفاق افتاد، از مردم می‌خواهیم با فضای مجازی که دشمن به آن دامن می‌زنند، همراهی نکنند.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در خانه ملت بیان کرد: مردم اگر به ارز احتیاج ندارند وارد بازار سوم نشوند زیرا باعث این کار افزایش قیمت می‌شود و برای تولیدکنندگان نگرانی‌هایی به وجود می‌آورد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: امروز این اطمینان را می‌دهیم که تولیدکنندگان ما با توجه به سیاست‌های ارزی که ابلاغ شده از طریق سامانه نیما و ارز دولتی، نیازشان تامین می‌شود. ما هیچ نگرانی در این زمینه نداریم، شیطنت‌های دشمن برای ایجاد التهاب در بازار است.

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه مردم همیشه پشتیبان نظام بوده و در راستای حفظ نظام کوشش کرده‌اند، بیان کرد: در این مقطع زمانی که زحمات سپاه پاسداران دیده می‌شود وجود این سپاه برای کشور نعمت است، مردم دقت بیشتری کنند، به بازار ارز ورود نکنند تا دشمن به آرزو و آمال خود نرسند.

این نماینده مجلس گفت: اگر مردم به بازار ارز وارد شوند با ورود به این بازار تقاضای کاذب را بالا برده و با این کار موجب افزایش نرخ دلار شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به صحبت‌هایی که در حوزه اقتصادی شده است بانک مرکزی و وزارت اقتصاد می‌توانند افزایش مقطعی دلار را مدیریت کنند .


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.