تعداد بازدید : ۱۱۵۹
کد خبر : ۱۹۰۳۴۲
مدیرعامل فرابورس در گفت‌وگو با بورس نیوز خبر داد:‏
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
سرمایه‌گذاران برای کمک به رشد فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند و فین‌استارز 2019 به ارتباط بهتر ‏بین این بخش‌ها کمک شایان توجهی می‌کند.‏

فرابورس آماده نقش‌آفرینی در حوزه فین تک‌ها / فین استارز 2019 موردحمایت سرمایه‌گذاران ‏

امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: به خاطر اعتقادی که به حوزه فین‌تک‌ها داریم، در 3 سال گذشته برای فین تک‌ها، فین استارز را به کمک سازمان بورس در حاشیه فاینکس برگزار کردیم و امسال هم فین‌استارز 2019 را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در فین استارز 2019 یکسری محور اعلام شد که اگر فین‌تک یا استارت‌آپی در حوزه‌ این محورها فعالیت دارد فرابورس نیز از آنها حمایت خواهد کرد و در همین راستا سرمایه‌گذارانی از قبل برای سرمایه‌گذاری در این مجموعه‌ها به ما اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیرعامل فرابورس تأکید کرد: صندوق نوآوری شکوفایی که بزرگ‌ترین صندوق حامی اکوسیستم استارت‌آپ‌ها است اعلام کرده که شریک فین استارز 2019 خواهد بود و در این حوزه سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

وی افزود: یکسری سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز اعلام آمادگی کردند که خودشان استارت‌‌آپی بودند و خوشبختانه الان بزرگ‌شده و قرار است به‌عنوان سرمایه‌گذار در این فین استارز شرکت کنند.

هامونی تأکید کرد: فکر می‌کنم حوزه‌هایی که الان از طریق سایت‌ها و گروه‌ها در فضای مجازی اعلام‌شده حوزه‌های بسیار مهمی است. به‌طور مثال در حوزه  FRADITECTION  که بحث کشف تقلب و کشف رفتارهای غیرطبیعی در بازار است برای اساتید، دانشجویان و... بسیار جذاب خواهد بود. حوزه‌ای که یک افق نامحدود برای سرمایه‌گذاری دارد. ما در فرابورس هم حاضر هستیم در این حوزه سرمایه‌گذاری و نقش‌آفرینی کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: