تعداد بازدید : ۱۴۴۷
کد خبر : ۱۹۰۵۰۲
در سه ماهه دوم سال مالی 1398 رقم می‌خورد؛
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
از 18.924 میلیون ریال درآمدهای ناشی از سود سرمایه‌گذاری‌ها در 6 ماهه نخست سال، کارگزاری صنعت معدن، پتروشیمی پردیس، صنایع پتروشیمی ایران و سرمایه‌گذاری معادن و فلزات ایران بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند.

افزایش سود 3 ریالی «ورنا» در سه ماهه دوم سال مالی 1398

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس گزارش حسابرسی نشده عملکرد 6 ماهه نخست سال مالی 1398 شرکت سرمایه‌گذاری رنا، تقریبا 95 درصد درآمد 254 میلیارد ریالی ناشی از سود فروش ناشی از سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در این مدت، در سه ماهه نخست سال محقق شده است.

افزایش سود 3 ریالی «ورنا» در سه ماهه دوم سال مالی 1398

بر اساس این گزارش بخش عمده‌ای از درآمدهای مذکور، سود حاصل از فروش سهام شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی اراک، فولاد خوزستان و ...، است که در جدول ذیل قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است، از 18.924 میلیون ریال درآمدهای ناشی از سود سرمایه‌گذاری‌ها در 6 ماهه نخست سال، کارگزاری صنعت معدن، پتروشیمی پردیس، صنایع پتروشیمی ایران و سرمایه‌گذاری معادن و فلزات ایران بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند.

افزایش سود 3 ریالی «ورنا» در سه ماهه دوم سال مالی 1398

با توجه به شرایط ناامیدکننده شرکت‌های خودروسازی زیر مجموعه این سرمایه‌گذاری و احتمال بالای شناسایی زیان‌های چند هزار میلیارد تومانی این شرکت‌ها، به نظر نمی‌رسد امسال نیز شاهد اتفاقی عجیب در روند سودآوری «ورنا» باشیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: