تعداد بازدید : ۷۰۴
کد خبر : ۱۹۰۶۳۸
مدیرعامل فرابورس در پاسخ به بورس‌نیوز اعلام کرد:
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
مدیرعامل فرابورس حل مشکل تامین مالی فین تک‌ها را در گروی رعایت و مطابقت عملکرد آنها با استانداردهای مکانیزم بازار سرمایه دانست.

حل مشکل فین تک‌ها با رعایت استانداردهای مکانیزم تامین مالی

امیر‌هامونی در نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه در پاسخ به سوال خبرنگار بورس نیوز مبنی بر اینکه راهکار فرابورس برای حل مشکلات تامین مالی استارت‌آپ‌ها چیست، گفت: حوزه تغییر مالی استارت‌آپ ‌ها برای فین تک‌ها انجام شده و آنهایی که موفق به جذب شدند در حال حاضر قابل شناسایی هستند و مشخص است که چه فین تک‌هایی موفق عمل کرده اند و حتی در پایان نمایشگاه دوازدهم بورس بانک و بیمه آمار دقیقی از آنها اعلام می شود.

وی ادامه داد: نمونه‌های موفق حتی می توانند به مرور زمان وارد فهرست تابلوی بورس تهران و سازمان بورس شوند و سرمایه خود را افزایش دهند.

هامونی در خصوص مشکلاتی که برای سایر فین تک‌ها برای حضور به بازار سرمایه وجود دارد عنوان کرد: ادبیات بازار سرمایه حاکمیتی بوده و ادبیات خاص خود را دارد و تمام فین تک‌ها هم باید از آن تبعیت کرده و استانداردهای موجود در مکانیزم‌های قوانین بازار سرمایه را رعایت کنند.

وی افزود: بدون شک تطبیق عملکرد یک فین تک با استاندارد بازار سرمایه زمانبر خواهد بود و آنها نیاز دارند مواردی مانند دوره‌های حسابرسی مورد تایید بازار سرمایه را سپری کرده و صورت‌های حسابرسی را با فرایند مورد تایید این بازار هماهنگ کنند تا بتوانند بخشی از بازار شده و به عنوان یک عضو اصلی به تامین مالی منجر شوند.

به گفته‌هامونی، ادبیات حاکمیتی بازار سرمایه را با معیارهایی که دارد می توان به عنوان یکی از مواردی که به شفافیت و شناخت آن کمک می‌کند، دانست.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: