تعداد بازدید : ۶۰۳
کد خبر : ۱۹۰۶۳۸
مدیرعامل فرابورس در پاسخ به بورس‌نیوز اعلام کرد:
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
مدیرعامل فرابورس حل مشکل تامین مالی فین تک‌ها را در گروی رعایت و مطابقت عملکرد آنها با استانداردهای مکانیزم بازار سرمایه دانست.

حل مشکل فین تک‌ها با رعایت استانداردهای مکانیزم تامین مالی

امیر‌هامونی در نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه در پاسخ به سوال خبرنگار بورس نیوز مبنی بر اینکه راهکار فرابورس برای حل مشکلات تامین مالی استارت‌آپ‌ها چیست، گفت: حوزه تغییر مالی استارت‌آپ ‌ها برای فین تک‌ها انجام شده و آنهایی که موفق به جذب شدند در حال حاضر قابل شناسایی هستند و مشخص است که چه فین تک‌هایی موفق عمل کرده اند و حتی در پایان نمایشگاه دوازدهم بورس بانک و بیمه آمار دقیقی از آنها اعلام می شود.

وی ادامه داد: نمونه‌های موفق حتی می توانند به مرور زمان وارد فهرست تابلوی بورس تهران و سازمان بورس شوند و سرمایه خود را افزایش دهند.

هامونی در خصوص مشکلاتی که برای سایر فین تک‌ها برای حضور به بازار سرمایه وجود دارد عنوان کرد: ادبیات بازار سرمایه حاکمیتی بوده و ادبیات خاص خود را دارد و تمام فین تک‌ها هم باید از آن تبعیت کرده و استانداردهای موجود در مکانیزم‌های قوانین بازار سرمایه را رعایت کنند.

وی افزود: بدون شک تطبیق عملکرد یک فین تک با استاندارد بازار سرمایه زمانبر خواهد بود و آنها نیاز دارند مواردی مانند دوره‌های حسابرسی مورد تایید بازار سرمایه را سپری کرده و صورت‌های حسابرسی را با فرایند مورد تایید این بازار هماهنگ کنند تا بتوانند بخشی از بازار شده و به عنوان یک عضو اصلی به تامین مالی منجر شوند.

به گفته‌هامونی، ادبیات حاکمیتی بازار سرمایه را با معیارهایی که دارد می توان به عنوان یکی از مواردی که به شفافیت و شناخت آن کمک می‌کند، دانست.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: