تعداد بازدید : ۷۳۲
کد خبر : ۱۹۰۸۸۹
مدیرعامل شرکت بورس تهران:
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: اقبال مردم نسبت به این بازار خوب بوده و در فروردین ماه حجم زیادی از خریدها توسط افراد حقیقی صورت گرفته است.

اقبال مردم نسبت به بازار سرمایه خوب بود

به گزارش بورس نیوز، علی صحرایی درباره رشد این روزهای شاخص بازار سرمایه اظهار کرد: متنوع‌سازی سرمایه‌گذاری در بورس باید در دستور کار سرمایه‌گذاران مبتدی قرار گیرد.

وی افزود: ما به افرادی که دنبال ورود به این بازار هستند توصیه می کنیم که نسبت به خرید سهام تحلیل داشته و عوامل بنیادی را مدنظر داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بورس تهران، درباره سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه نسبت به بازارهای موازی توضیح داد: اقبال مردم نسبت به این بازار خوب بوده و در فروردین ماه حجم زیادی از خریدها توسط افراد حقیقی صورت گرفته است.

صحرایی ادامه داد: دیگر بازارهای سرمایه‌گذاری، از ریسک‌های خاصی برخوردارند و یا با عدم نقدشوندگی همراه هستند.

وی بیان کرد: بازارهای موازی برای سرمایه‌گذاری نیازمند حداقل سرمایه هستند. در حالی که برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه با هر اندازه از سرمایه می‌توان وارد این بازار شد، به همین دلیل مردم به درستی این بازار را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: شاخص کل در ابتدای فروردین ماه از ۱۷۸ هزار و ۶۵۹ واحد به ۲۱۴ هزار و ۸۶۷ واحد رسید که این آمار نشانگر عملکرد مناسب بازار سرمایه نسبت به دیگر بازارها است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: