تعداد بازدید : ۷۸۷
کد خبر : ۱۹۰۸۸۹
مدیرعامل شرکت بورس تهران:
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: اقبال مردم نسبت به این بازار خوب بوده و در فروردین ماه حجم زیادی از خریدها توسط افراد حقیقی صورت گرفته است.

اقبال مردم نسبت به بازار سرمایه خوب بود

به گزارش بورس نیوز، علی صحرایی درباره رشد این روزهای شاخص بازار سرمایه اظهار کرد: متنوع‌سازی سرمایه‌گذاری در بورس باید در دستور کار سرمایه‌گذاران مبتدی قرار گیرد.

وی افزود: ما به افرادی که دنبال ورود به این بازار هستند توصیه می کنیم که نسبت به خرید سهام تحلیل داشته و عوامل بنیادی را مدنظر داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بورس تهران، درباره سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه نسبت به بازارهای موازی توضیح داد: اقبال مردم نسبت به این بازار خوب بوده و در فروردین ماه حجم زیادی از خریدها توسط افراد حقیقی صورت گرفته است.

صحرایی ادامه داد: دیگر بازارهای سرمایه‌گذاری، از ریسک‌های خاصی برخوردارند و یا با عدم نقدشوندگی همراه هستند.

وی بیان کرد: بازارهای موازی برای سرمایه‌گذاری نیازمند حداقل سرمایه هستند. در حالی که برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه با هر اندازه از سرمایه می‌توان وارد این بازار شد، به همین دلیل مردم به درستی این بازار را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: شاخص کل در ابتدای فروردین ماه از ۱۷۸ هزار و ۶۵۹ واحد به ۲۱۴ هزار و ۸۶۷ واحد رسید که این آمار نشانگر عملکرد مناسب بازار سرمایه نسبت به دیگر بازارها است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.